До 15-річчя створення Лабораторії

Шановні колеги!

20 червня 2021 року виповнюється 15 років з дня створення в Національному університеті цивільного захисту України науково-дослідної (зараз – навчально-наукової) лабораторії екстремальної та кризової психології.

Пройдений нами шлях був нелегким… Насамперед, треба було довести до керівництва країни необхідність організації та надання екстреної психологічної допомоги постраждалим в осередку надзвичайної ситуації…

Не будемо згадувати увесь цикл проведеної роботи, а лише констатуємо, що діяльність психологів МНС/ДСНС сьогодні регламентується Кодексом цивільного захисту України (стаття 38. Психологічний захист населення).

20 червня 2014 року (останнього мирного року в нашій країні) ми звітували перед науковою спільнотою Університету про нашу роботу за 8 років існування Лабораторії.

І сьогодні, вірні традиціям, ми виносимо на Ваш розсуд звіт про роботу структурного підрозділу науково-дослідного центру Університету – єдиної в Україні навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології за період з 2014 року по теперішній час.

Від щирого серця хочемо подякувати колективу нашого Університету на чолі з ректором Володимиром Петровичем, кожному з Вас, хто усі ці роки підтримував нас, давав слушні поради, а іноді, - і «чарівні пенделі», так іноді необхідні у наукових пошуках.