Лєбєдєва Світлана Юріївна

 

Начальник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології - кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник. Тема дисертаційного дослідження - "Психологічне забезпечення професійної діяльності і функціональної надійності фахівців снайперських груп спеціальних підрозділів МВС України".

Розпочав службу в якості практичного психолога служби психологічного забезпечення МВС України, Світлана Юріївна займалася питаннями психологічного супроводу діяльності спецпідрозділів. З 2006 року, вступивши на службу в МНС, передавала свій багатий практичний досвід курсантам-майбутнім психологам.

У червні 2007 року очолила в науково-дослідній лабораторії сектор апробації та впровадження в діяльність служби психологічного забезпечення МНС сучасних психотехнологій.
 
У 2007 році Лєбєдєвій С.Ю. розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації була присуджена іменна стипендія для обдарованих молодих вчених імені В.Н. Каразіна в номінації «гуманітарні науки».
 
Має досвід надання екстреної психологічної допомоги постраждалим від техногенних аварій, які класифіковані як надзвичайні ситуації регіонального та державного рівня. Брала участь в наданні психологічної допомоги постраждалим від вибуху побутового газу в житловому будинку в м Дніпропетровську 13 жовтня 2007 року. Результати її роботи були високо оцінені керівництвом МНС - за високий професіоналізм наказом МНС № 469 від 25.10.2007 р. їй було присвоєно позачергове спеціальне звання «майор внутрішньої служби». Надавала екстрену психологічну допомогу жителям м.Лозова (Харківська область), які постраждали від вибухів на військовому арсеналі, що знаходиться в межах міста; родичам шахтарів, які загинули в результаті вибуху метану на шахті "Суходольська-Східна", Луганська область.
 
Брала участь у безлічі заходів, присвячених безпеці при підготовці та проведення Чемпіонату Європи з футболу "Євро-2012" в Україні.
 
Сфера науковий інтересів:

  • надання психологічної допомоги постраждалим від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та соціального походження;
  • відновлення рівноважного психічного стану інтерактивними методами (за допомогою соціально-психологічного тренінгу).

ORCID ID 0000-0002-8265-6956

Профіль scholar.google 

 

 

Також можна переглянути