Угода про наукове співробітництво з Університетом Гренобль Альпи

Угода про наукове співробітництво із Університетом Гренобль Альпи (Франція) ухвалена за сприяння ректора Володимира Садкового. Університет Гренобль Альпи та НУЦЗУ домовилися про співпрацю у межах наукових досліджень: проведення спільних досліджень та обмін науковими доробками. Університет Гренобль Альпи та НУЦЗУ домовилися про співпрацю у межах наукових досліджень: проведення спільних досліджень та обмін науковими доробками. Результати робіт цього партнерства будуть опубліковані під загальним керівництвом обох університетів. Координацію та верифікацію договору проводив Відділ з питань наукового та університетського співробітництва Посольства Франції в Україні.

Університет Гренобль Альпи (фр. Université Grenoble Alpes) — це третій за розміром французький університет, в якому щороку навчає 45,000 студентів за різними напрямками, він є науковим центром світового рівня, який разом з дослідницькими установами міста за кількістю науковців, винаходів та патентів поступається лише Парижу. Сьогодні це один з найбільш інноваційних університетів світу, а також один з найкращих французьких університетів.

 

У межах договору Науково-дослідна лабораторія екстремальної та кризової психології та Кафедра Психології діяльності в особливих умовах проведе спільне дослідження з Міжуніверситетською Лабораторією Психології Особистості, Пізнання та Соціальних Змін. Керівником дослідження з французького боку є Еммануель Монфор, з українського – Вікторія Цокота. Дослідження присвячене актуальній темі психологічної допомоги та підтримки ветеранам України та Франції: «Управління психо-травмуючими спогадами. Розгляд ролі меморіальних церемоній прощання».

Також можна переглянути