«Психологія і безпека ЄВРО-2012» у Харкові

Світлана Лєбєдєва та Ігор Поляков провели СПТ із представниками внутрішніх військ та ЗМІ. Учасниками тренінгу стали заступники командирів з виховної роботи підрозділів внутрішніх військ МВС України та психологи Академії внутрішніх військ. Тренінгові вправи були направлені на: ідентифікацію себе з Євро-2012, інтеркультурну комунікацію та толерантність під час проведення масових заходів; сприйняття себе і зовнішнього світу; психологію групи та натовпу; упередження хуліганських дій та паніки.

 

Автори тренінгу для учасників проекту із Академії внутрішніх військ були дуже переконливими у тому, що Україна відповідально ставиться до проведення організаційних заходів програми Євро-2012, у тому числі й до психологічного забезпечення. Під час проведення масштабних заходів спеціалісти повинні працювати у тісному контакті із психологами інших силових структур.

 

Будь-які випадки, пов’язані з порушенням громадського порядку з елементами злочинної діяльності (крадіжками, шахрайством), - це в першу чергу робота правоохоронних органів та їх психологів.

 

23 лютого 17 офіцерів Академії внутрішніх військ МВС України, які пройшли та засвоїли тренувальні вправи, отримали свідоцтва про проходження соціально-психологічного тренінгу «Психологічна безпека Євро – 2012» за підписом начальника Академії внутрішніх військ МВС України, генерал-лейтенанта Степана Полторака і ректора Національного університету цивільного захисту України, генерал-лейтенанта служби цивільного захисту Володимира Садкового.

 

 

 

Також можна переглянути