Відбулося навчання з проєктування системи супроводження електронного кабінету спеціалізованої вченої ради

13.04.2021 року провідний науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Віталій Христенко прийняв активну участь у онлайн семінарі «Проєктування системи супроводження електронного кабінету спеціалізованої вченої ради», який був організований Державною науковою установою «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації».

Метою цього семінару стала презентація розробок УкрІНТЕІ щодо удосконалення документообігу діяльності спеціалізованих вчених рад в умовах сьогодення.

Ця розробка спрямована на удосконалення діяльності голів спеціалізованих вчених рад та їх заступників, вчених секретарів, опонентів, рецензентів, наукових керівників, аспірантів та ад’юнктів.

Використання цього програмного комплексу у найближчий час стане обов’язковим для навчальних закладів та наукових установ.

За результатами участі в онлайн семінарі Віталій Христенко отримав відповідний сертифікат, який надає право використання даного програмного комплексу при підготовці та захисті дисертаційних досліджень за напрямом 053 – «Психологія».

Ключові слова: 

Також можна переглянути