Психологи НУЦЗУ допомагають колегам з НГ України у створенні психологічної служби

На базі Східного територіального управління Національної гвардії України 20 січня 2017 року пройшов професійно-психологічний відбір кандидатів для призначення на посади підрозділів психологічного забезпечення.

Цей відбір проводився за участю незалежної комісії, до складу якої увійшли кваліфіковані викладачі та науковці навчальних закладів Харкова, психологи Національної гвардії та фахівець науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології - кандидат психологічних наук, доцент Віталій Христенко.

Згідно з концепцією розвитку психологічної служби Національної гвардії України жоден психолог не може бути призначений на посаду без проходження професійно-психологічного відбору.

Кожен кандидат, запрошений для проходження відбору, повинен був відповідати певним кваліфікаційним вимогам: наявність відповідного рівня освіти за спеціальністю «психологія» і практичний досвід роботи.

На захід були запрошені психологи з Міністерства оброни України, Національної гвардії України, випускники вишів і всі бажаючі. В цілому, понад 20 кандидатів мали довести, що вони достойні обіймати посади психологів різних рівнів у частинах Національної гвардії України.

За результатами проведеного відбору з урахуванням рейтингу кожного кандидата були запропоновані відповідні посади.

Також треба зазначити, що при розробці юридичної бази реформування психологічної служби Національної гвардії України активну участь прийняв доктор психологічних наук Олександр Тімченко.

Ключові слова: