Фахівці Лабораторії поділилися знаннями з майбутніми офіцерами запасу

На прохання начальника кафедри військової підготовки НУЦЗУ 22 та 25 лютого 2017р. фахівці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології НУЦЗУ кандидати психологічних наук Яніна Овсяннікова та Вікторія Цокота провели спеціалізовані заняття зі слухачами кафедри військової підготовки НУЦЗУ.

Знання з основ надання екстреної психологічної допомоги іншим, саморегуляція та психологічна самодопомога в умовах масованої дії стрес-факторів підвищеної сили, які отримали майбутні офіцери, допоможуть їм під час виконання завдань із захисту нашої держави.

Ці заняття викликали підвищену зацікавленість у слухачів та поступило прохання проводити зустрічі з науковцями лабораторії екстремальної та кризової психології НУЦЗУ у подальшому.