Захисти дисертаційних досліджень

28 березня 2017 року у спеціалізованій вченій раді Національного університету цивільного захисту України відбулися успішні захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за спеціальністю 19.00.09 - «Психологія діяльності в особливих умовах». Так, успішно захистилась Кабанцева Анастасія Валеріївна з теми «Психодіагностика надійності професійної діяльності водіїв пасажирського автотранспорту». Науковий керівник – директор Державного закладу «Науково-практичний медичний реабілітаційно-діагностичний центр МОЗ України», заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор Панченко Олег Анатолійович.

Цього ж дня також успішно захистилась Кравченко Катерина Олексіївна з теми «Соціально-психологічні детермінанти виникнення бойового стресу у військовослужбовців – учасників антитерористичної операції». Науковий керівник – головний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України, доктор психологічних наук, професор Тімченко Олександр Володимирович.

Вітаємо колег із подоланням ще однієї сходинки до звання фахівця вищої кваліфікації!

Ключові слова:

Також можна переглянути