Продовжується співпраця між науковцями Національного університету цивільного захисту України та Національною академією Національної гвардії України

31 березня 2017 року на курсах післядипломної освіти з питань організації та проведення психологічної роботи у військових частинах Національної гвардії України, які проходять на базі Національної академії Національної гвардії України для офіцерів-психологів, виступили фахівці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України: доктор психологічних наук, професор О.В. Тімченко за темою «Чи спроможна сучасна психологічна наука зрозуміти, допомогти та захистити наших воїнів?» та кандидат психологічних наук, доцент В.Є. Христенко за темою «Використання фейків у пропаганді під час гібридної війни».

Нагадаємо, що науковці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України надають науково-практичну допомогу керівному складу Національної гвардії України в питаннях сучасної розбудови служби психологічного забезпечення.

За участю науковців нашого вишу розроблена нормативно-правова база, що регламентує сучасну діяльність психологів Національної гвардії України.

Фахівці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України здійснювали у складі спеціально створених комісій об’єктивний і незалежний професійно-психологічний відбір кандидатів на посади підрозділів психологічних служб військових частин Національної гвардії України.

Наразі, плідна співпраця психологів двох вітчизняних відомств триває…

Ключові слова:

Також можна переглянути