Центр впровадження психотренінгових технологій

Наприкінці 2018 року заплановано відкриття Центру впровадження психотренінгових технологій, який входить до складу Науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології.

Центр функціонує на базі Національного універистету цивільного захисту України за адресою: м. Харків, вул. Чернишевська, 94.

Наразі проводяться ремонтні роботи у приміщеннях Центру загальною площею 220 квадратних метрів. Центр має три тренігові зали, кімнату для проведення кава-брейків.

Тренерами Центру є сетрифіковані фахівці Науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології, які мають досвід роботи з надання екстреної психологічної допомоги (в тому числі і в осередку надзвичайної ситуації), з кризовою особистістю тощо. Більшість соціально-психологічних тренінгів є авторськими розробками працівників науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології.

Реєстрація для участі у соціально-психологічному тренінгу проводиться в електронному вигляді (реєстрація). Початок реєстрації планується у грудні 2018 року.

Ключові слова: 

Також можна переглянути