Після вибуху житлового будинку у м.Ізюм

 

20 травня 2008 року… Стався вибух побутового газу у п’ятиповерховому будинку по вул. Київська 51 м. Ізюм Харківської області.

 

Минуло півроку, але час виявився не спроможним загоїти негативні спогади у рятувальників, яким прийшлося виконувати аварійно-рятувальні роботи в епіцентрі надзвичайної події.

 

З метою психологічної корекції психоемоційного стану рятувальників та на прохання керівництва ГУ МНС України в Харківській області, фахівцями науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Університету цивільного захисту України протягом двох днів, з 13 по 14 листопада 2008 року, був проведений соціально-психологічний тренінг "Вижити та врятувати". Учасники тренінгу – 10 бійців аварійно-рятувальних підрозділів ГУ МНС України в Харківській області, які брали безпосередню участь у ліквідації наслідків цієї надзвичайної ситуації.

 

 

 

 

 

 

Головною метою цього тренінгу було використання особистісних ресурсів рятувальників для подолання негативних наслідків психотравмуючої ситуації, формування психологічної стійкості, зниження рівня тривожності у посткатастрофний період.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В урочистій обстановці всім учасникам тренінгу були вручені відповідні свідоцтва.