Тренінг з працівниками Університету цивільного захисту України

СПТ "Професіонал" з працівниками відділу комплектування та проходження служби Університету цивільного захисту України

Цей тренінг було розроблено на основі психологічних особливостей спеціалістів кадрового апарату та специфіки їх професійної діяльності. Підвищення комунікативної компетентності кадровиків стало лейтмотивом заходу. Слід зазначити, що специфіка діяльності фахівців даної сфери передбачає правильну й логічну побудову міжособистісних відносин з людьми, перш за все – з новими людьми. Ось чому кожний спеціаліст кадрового апарату повинен володіти мистецтвом взаємодіяти з будь-якою людиною незалежно від свого особистого ставлення до неї, і від правильного спілкування та реалізації індивідуального підходу залежатиме ефективність роботи в цілому.

 

Тож, працівники відділу комплектування та проходження служби університету мали можливість розширити свої можливості встановлення контакту у різних ситуаціях спілкування, відпрацювати навички розуміння інших людей, себе, а також міжособистісних взаємовідносин, оволодіти навиками ефективного слухання, а також розширити діапазон своїх творчих здібностей. Беззаперечним позитивним моментом психологічних ігрових вправ стала можливість отримати оцінку своєї поведінки з боку колег, порівняти себе з іншими та скоригувати своє спілкування в залежності від тієї чи іншої запропонованої фахівцями науково-дослідної лабораторії ситуації. Адже, як зазначають психологи, набагато легше помітити помилки, прорахунки своїх колег, аніж власні.

 

 

 

 

 

«Такий тренінг, - зауважує начальник відділу комплектування та проходження служби, - мав тільки позитивні результати. Це посприяло підвищенню рівня згуртованості та довіри серед працівників нашого підрозділу, а також ігрові моменти допомогли визначитись із рівнем комунікативної компетентності кожного учасника. А це, в свою чергу, значною мірою впливає на ефективність роботи структурного підрозділу навчального закладу в цілому. Після закінчення тренінгу спеціалісти зробили висновок, що соціально-психологічний клімат у відділі доброзичливий і колектив можна вважати єдиною командою».

Начальник відділення впровадження психотренінгових технологій зазначає, що участь у проведенні соціально-психологічного тренінгу «Професіонал» знайде своє відтворення у роботі кожного працівника і буде проявлятись протягом року. До речі, спеціалісти рекомендують проходити психологічні вправи кожні п’ять років. Тому у перспективі діяльності відділення впровадження психотренінгових технологій університету – проведення такого заходу у всіх структурних підрозділах Університету цивільного захисту МНС.

 

 

 

Також можна переглянути