«Крізь випробування до зростання»

10-11 листопада 2016 року фахівцями науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології спільно з психологами ГУ ДСНС України в Харківській області було проведено соціально-психологічний тренінг «Крізь випробування до зростання». Його учасниками стали співробітники підрозділів ГУ ДСНС України в Харківській області, які виконували завдання з ліквідації наслідків НС на сході України.

 

Протягом двох днів активної та плідної праці рятівники вчилися використовувати свої внутрішні ресурси для подолання пережитого ними травматичного досвіду та успішної особистої і професійної реадаптації. Цей тренінг є одним з етапів широкомасштабного дослідження, присвяченого психологічним особливостям співробітників ДСНС України, які виконували завдання за призначенням у зоні проведення АТО. На сьогоднішній день використання психотренінгових технологій у системі психологічної реабілітації учасників АТО є новітнім.

 

Старшим науковим співробітником науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології, кандидатом психологічних наук, старшим науковим співробітником, майором служби цивільного захисту Овсянніковою Я.О. та начальником відділення впровадження психотренінгових технологій науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології, кандидатом психологічних наук, старшим науковим співробітником, майором служби цивільного захисту Побідашем А.Ю. було розроблено не лише програму тренінгу, а й попереднє анкетування для відбору учасників. Це дозволило оптимізувати склад тренінгової групи та досягти найбільш ефективного результату тренінгу.

 

За усталеною традицією усі учасники тренінгу отримали іменні сертифікати від ректора Університету.

Також можна переглянути