тренінг

Психологи ДСНС із різних регіонів України на базі НУЦЗУ пройдуть тренінги та підвищать свій фах щодо надання психологічного супроводу учасників АТО/ООС

14-24 вересня практичні психологи Державної служби України з надзвичайних ситуацій із різних регіонів нашої держави на базі Національного університету цивільного захисту України відповідно до вимог карантину опанують навчальну програму з підвищення кваліфікації щодо психологічного супроводу учасників АТО/ООС.

Протягом 10 днів 22 фахівці навчатимуться за програмою, розробленою науковцями соціально-психологічного факультету та навчально-науковою лабораторією екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру НУЦЗУ у 2019 році відповідно до вказівки МВС України.

Ключові слова: 

В НУЦЗУ розпочався дводенний тренінг з екстремальної психологічної підготовки для рятувальників з охорони ВП “Рівненська АЕС”

28 листопада 2019 року науковці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України на базі Центру впровадження психотренінгових технологій спільно із фахівцями сектора психологічного забезпечення продовжать проведення тренінгу «Екстремальна психологічна підготовка рятувальників до виконання завдань за призначенням в надзвичайних ситуаціях».

Тренінги з екстремальної психологічної підготовки для майбутніх рятувальників

Початок тренінгу

В межах спеціальної підготовки до дій в екстремальних умовах 19-20 лютого 2019 р. та 26-27 лютого 2019 р. науковці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології НУЦЗУ на базі Центру впровадження психотренінгових технологій спільно із фахівцями сектора психологічного забезпечення провели соціально-психологічний тренінг «Екстремальна психологічна підготовка рятувальників до виконання завдань за призначенням в надзвичайних ситуаціях».

СПТ у питаннях та відповідях

Дуже часто після закінчення соціально-психологічного тренінгу учасники цікавляться деякими аспектами його підготовки та проведення. Ми об'єднали найбільш розповсюджені запитання, які фактично чуємо кожного разу під час підготовки та відразу після проведення тренінгових занять, та спробували надати на них коротку відповідь. А що з цього вийшло, - вирішувати Вам, шановний читач…

Що таке «соціально-психологічний тренінг»?

Соціально-психологічний тренінг «Зцілення від горя»

Основна мета тренінгу – це завершення процесу горювання та відновлення нормального стилю життя особистості, яка пережила втрату близької людини.

Завдання тренінгу:

зменшення відчуття унікальності переживань особистості;
оволодіння навичками саморегуляції;
стабілізація емоційного стану;
розірвання відчуття залежності від померлого;
переорієнтація стилю життя;
побудова планів на майбутнє щасливе життя.

Ключові слова: 

Соціально-психологічний тренінг "Антистресовий тренінг для психологів"

Антистресовий психокорекційний тренінг базується на когнітивно-поведінкових традиціях та призначений для роботи з психологами, зокрема психологами ДСНС України, які безпосередньо надавали екстрену психологічну допомогу постраждалим в осередку надзвичайної ситуації.

Основна мета тренінгу – відновити у психологів, зокрема у психологів ДСНС України, рівень психологічної стійкості, яка була втрачена внаслідок надання екстреної психологічної допомоги постраждалим в осередку надзвичайної ситуації.

Основні завдання антистресового тренінгу:

Ключові слова: 

Соціально-психологічний тренінг "Перша психологічна допомога та психологічне відновлення постраждалих"

Мета: Відпрацювання навичок надання ефективної першої психологічної допомоги в умовах надзвичайної ситуації.

Категорія осіб, на яку зорієнтований тренінг: практичні психологи ДСНС України, психологи силових структур, представники громадських організацій.

Термін проведення тренінгу: повна програма тренінгу розрахована на 2 робочі дні по 8 годин кожний.

Місце проведення занять: кімната психологічного розвантаження, навчальний клас, тренінговий зал.

Ключові слова: 

Екстремальні психологи Національного університету цивільного захисту України провели навчально-тренінгові заняття “Психологія та безпека на дорозі” для харківських поліцейських

27 жовтня 2017 року на базі Національного університету цивільного захисту України фахівці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології провели майстер-клас “Психологія та безпека на дорозі” для представників Управління патрульної поліції у м. Харків та патрульних поліцейських. Захід відбувся на навчально-тренувальному майданчику навчального закладу, де було зімітовано дорожньо-транспортну пригоду на громадському транспорті. У ролі статистів виступили курсанти факультету оперативно-рятувальних сил.

Соціально-психологічний тренінг «Крізь випробування до зростання» для психологів ДСНС України

8 грудня 2016 року фахівцями науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології на базі ГУ ДСНС України у Запорізькій області був проведений соціально-психологічний тренінг «Крізь випробування до зростання». Учасниками тренінгу стали фахівці психологічної служби ДСНС України з 17 областей України та м. Києва.

Соціально-психологічний тренінг «Крізь випробування до зростання»

Категорія осіб, на яку зорієнтований тренінг: особи молодшого, середнього та старшого начальницького складу ДСНС України, які виконували завдання за призначенням у зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

Термін проведення тренінгу: розпочинати тренінг необхідно не раніше ніж через місяць після повернення із зони антитерористичної операції, але і не пізніше двох місяців після повернення. Повна програма тренінгу розрахована на 2 робочі дні поспіль по 8 годин кожний.

Сторінки

Також можна переглянути