тренінг

Соціально-психологічний тренінг «Зцілення від горя»

Основна мета тренінгу – це завершення процесу горювання та відновлення нормального стилю життя особистості, яка пережила втрату близької людини.

Завдання тренінгу:

зменшення відчуття унікальності переживань особистості;
оволодіння навичками саморегуляції;
стабілізація емоційного стану;
розірвання відчуття залежності від померлого;
переорієнтація стилю життя;
побудова планів на майбутнє щасливе життя.

Ключові слова: 

Соціально-психологічний тренінг "Антистресовий тренінг для психологів"

Антистресовий психокорекційний тренінг базується на когнітивно-поведінкових традиціях та призначений для роботи з психологами, зокрема психологами ДСНС України, які безпосередньо надавали екстрену психологічну допомогу постраждалим в осередку надзвичайної ситуації.

Основна мета тренінгу – відновити у психологів, зокрема у психологів ДСНС України, рівень психологічної стійкості, яка була втрачена внаслідок надання екстреної психологічної допомоги постраждалим в осередку надзвичайної ситуації.

Основні завдання антистресового тренінгу:

Ключові слова: 

Соціально-психологічний тренінг "Перша психологічна допомога та психологічне відновлення постраждалих"

Мета: Відпрацювання навичок надання ефективної першої психологічної допомоги в умовах надзвичайної ситуації.

Категорія осіб, на яку зорієнтований тренінг: практичні психологи ДСНС України, психологи силових структур, представники громадських організацій.

Термін проведення тренінгу: повна програма тренінгу розрахована на 2 робочі дні по 8 годин кожний.

Місце проведення занять: кімната психологічного розвантаження, навчальний клас, тренінговий зал.

Ключові слова: 

Центр впровадження психотренінгових технологій

30 листопада 2018 р. в Національному університеті цивільного захисту України було презентовано Центр впровадження психотренінгових технологій.

Екстремальні психологи Національного університету цивільного захисту України провели навчально-тренінгові заняття “Психологія та безпека на дорозі” для харківських поліцейських

27 жовтня 2017 року на базі Національного університету цивільного захисту України фахівці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології провели майстер-клас “Психологія та безпека на дорозі” для представників Управління патрульної поліції у м. Харків та патрульних поліцейських. Захід відбувся на навчально-тренувальному майданчику навчального закладу, де було зімітовано дорожньо-транспортну пригоду на громадському транспорті. У ролі статистів виступили курсанти факультету оперативно-рятувальних сил.

Соціально-психологічний тренінг «Крізь випробування до зростання» для психологів ДСНС України

8 грудня 2016 року фахівцями науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології на базі ГУ ДСНС України у Запорізькій області був проведений соціально-психологічний тренінг «Крізь випробування до зростання». Учасниками тренінгу стали фахівці психологічної служби ДСНС України з 17 областей України та м. Києва.

Соціально-психологічний тренінг «Крізь випробування до зростання»

Категорія осіб, на яку зорієнтований тренінг: особи молодшого, середнього та старшого начальницького складу ДСНС України, які виконували завдання за призначенням у зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

Термін проведення тренінгу: розпочинати тренінг необхідно не раніше ніж через місяць після повернення із зони антитерористичної операції, але і не пізніше двох місяців після повернення. Повна програма тренінгу розрахована на 2 робочі дні поспіль по 8 годин кожний.

Тренінг з майбутніми психологами

16-17 березня 2015 року під керівництвом начальника відділення впровадження психотренінгових технологій науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології  НУЦЗУ кандидата психологічних наук Андрія Побідаша було проведено тренінг «Підготовка працівників Служби порятунку до дій у зоні АТО».

Пройшов психологічний тренінг

24-25 лютого 2015 року науковцями науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України був проведений тренінг, присвячений питанням організації цілеспрямованої професійно- психологічній підготовці рятувальників до дій в зоні АТО. Більш докладніше >>>

Науковцями лаборторії проведено тренінг з психологічної підготовки волонтерів до роботи у зоні АТО

12-13 листопада 2014 року на базі Івано-франківської народної ради та Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» пройшов тренінг «Комунікація – Стрес – Безпека» (КСБ) - модуль – «Екстремальна психологічна підготовка до дій в зоні АТО та допомога постраждалим».

 

Сторінки