тренінг

Екстремальні психологи Національного університету цивільного захисту України провели навчально-тренінгові заняття “Психологія та безпека на дорозі” для харківських поліцейських

27 жовтня 2017 року на базі Національного університету цивільного захисту України фахівці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології провели майстер-клас “Психологія та безпека на дорозі” для представників Управління патрульної поліції у м. Харків та патрульних поліцейських. Захід відбувся на навчально-тренувальному майданчику навчального закладу, де було зімітовано дорожньо-транспортну пригоду на громадському транспорті. У ролі статистів виступили курсанти факультету оперативно-рятувальних сил.

Соціально-психологічний тренінг «Крізь випробування до зростання» для психологів ДСНС України

8 грудня 2016 року фахівцями науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології на базі ГУ ДСНС України у Запорізькій області був проведений соціально-психологічний тренінг «Крізь випробування до зростання». Учасниками тренінгу стали фахівці психологічної служби ДСНС України з 17 областей України та м. Києва.

«Крізь випробування до зростання»

10-11 листопада 2016 року фахівцями науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології спільно з психологами ГУ ДСНС України в Харківській області було проведено соціально-психологічний тренінг «Крізь випробування до зростання». Його учасниками стали співробітники підрозділів ГУ ДСНС України в Харківській області, які виконували завдання з ліквідації наслідків НС на сході України.

Тренінг з майбутніми психологами

16-17 березня 2015 року під керівництвом начальника відділення впровадження психотренінгових технологій науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології  НУЦЗУ кандидата психологічних наук Андрія Побідаша було проведено тренінг «Підготовка працівників Служби порятунку до дій у зоні АТО».

Пройшов психологічний тренінг

24-25 лютого 2015 року науковцями науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України був проведений тренінг, присвячений питанням організації цілеспрямованої професійно- психологічній підготовці рятувальників до дій в зоні АТО. Більш докладніше >>>

СПТ "Заради порятунку"

24-25 лютого 2015 року науковцями науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України був проведений тренінг, присвячений питанням організації цілеспрямованої професійно- психологічній підготовці рятувальників до дій в зоні АТО.

Метою тренінгу, який отримав символічну назву «Заради порятунку», стало:

Науковцями лаборторії проведено тренінг з психологічної підготовки волонтерів до роботи у зоні АТО

12-13 листопада 2014 року на базі Івано-франківської народної ради та Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» пройшов тренінг «Комунікація – Стрес – Безпека» (КСБ) - модуль – «Екстремальна психологічна підготовка до дій в зоні АТО та допомога постраждалим».

 

«Психологія і безпека ЄВРО-2012» у Києві

Тренінгом у столиці України - м.Києві завершено повний цикл спеціально розробленого Лабораторією соціально-психологічного тренінгу«Психологія та безпека Євро-2012», який був проведений в усіх українських містах, що приймають "ЄВРО-2012".

У тренінгу (15-16 квітня 2012 р.), який проводили Світлана Лєбєдєва та Ігор Поляков, прийняли участь 30 осіб: психологи МВС України, МНС, внутрішніх військ та представники волонтерського руху.

Психологи внутрішніх військ ділилися своїм досвідом роботи під час забезпечення громадського порядку.

«Психологія і безпека ЄВРО-2012» у Львові

19-20 квітня на базі ГУ МНС України у Львівській області фахівцями науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України було проведено соціально-психологічний тренінг «Психологія і безпеки Євро-2012».

«Психологія і безпека ЄВРО-2012» у Донецьку

На людей накидається сітка. Завдання створити паніку. Тільки так, впевнені психологи, міліціонери зможуть глибше зрозуміти суть натовпу. Дитячі забавки мають на меті серйозні результати. Розпізнати серед вболівальників неадекватного, перешкодити масовим заворушенням і ввічливо зустріти гостей Євро.

Сторінки

Також можна переглянути