співпраця

Екстремальні психологи Національного університету цивільного захисту України провели навчально-тренінгові заняття “Психологія та безпека на дорозі” для харківських поліцейських

27 жовтня 2017 року на базі Національного університету цивільного захисту України фахівці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології провели майстер-клас “Психологія та безпека на дорозі” для представників Управління патрульної поліції у м. Харків та патрульних поліцейських. Захід відбувся на навчально-тренувальному майданчику навчального закладу, де було зімітовано дорожньо-транспортну пригоду на громадському транспорті. У ролі статистів виступили курсанти факультету оперативно-рятувальних сил.

Угода про наукове співробітництво з Університетом Гренобль Альпи

Угода про наукове співробітництво із Університетом Гренобль Альпи (Франція) ухвалена за сприяння ректора Володимира Садкового. Університет Гренобль Альпи та НУЦЗУ домовилися про співпрацю у межах наукових досліджень: проведення спільних досліджень та обмін науковими доробками. Університет Гренобль Альпи та НУЦЗУ домовилися про співпрацю у межах наукових досліджень: проведення спільних досліджень та обмін науковими доробками. Результати робіт цього партнерства будуть опубліковані під загальним керівництвом обох університетів.

Ключові слова: 

Продовжується співпраця між науковцями Національного університету цивільного захисту України та Національною академією Національної гвардії України

31 березня 2017 року на курсах післядипломної освіти з питань організації та проведення психологічної роботи у військових частинах Національної гвардії України, які проходять на базі Національної академії Національної гвардії України для офіцерів-психологів, виступили фахівці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України: доктор психологічних наук, професор О.В.

Психологи НУЦЗУ та НАНГУ обговорили з американськими колегами питання посттравматичних стресових порушень серед ветеранів локальних військових конфліктів

2 липня 2016 року психологи науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології на запрошення колег з Національної академії Національної гвардії України прийняли участь у скайп-конференції з американськими колегами.

Практикуючий ліцензований психотерапевт Сполучених Штатів Америки – PhD Олена Авраменко поділилася своїми знаннями в галузі травматичного стресу та посттравматичних стресових порушень.

Психологи НУЦЗУ підвищують свій професійний рівень

10-14 травня 2016 р. вперше в Україні за підтримки Американської Асоціації Географів та Державного Департаменту США на базі Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна був проведений тренінг-семінар «Secondary Cities Workshop», який є першим етапом реалізації спільного міжнародного проекту з підвищення готовності населення до дій в надзвичайних ситуаціях в умовах великого міста, з акцентом на вразливі групи населення, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та людей з обмеженими можливостями. 

Ключові слова: 

Досвід пожежних Франції - у центрі уваги психологів Лабораторії

З 15 лютого 2016 року старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України Цокота Вікторія Ризванівна проходить стажування в Університеті імені П’єра Мендеса-Франса (м. Гренобль, Франція).

Напередодні святкування Міжнародного жіночого дня - 8 Березня для Вікторії Цокоти була організована екскурсія до пожежної частини міста Гренобль.


 

Чергова зустріч колег-психологів

15 травня 2015 року у стінах Національної академії Національної гвардії України відбулася чергова зустріч психологів ДСНС України і психологів Національної гвардії. Причиною цієї зустрічі стало обговорення результатів завершеного дослідження з психологічного супроводу діяльності деяких підрозділів Національної гвардії України.

Круглий стіл: «Організація психологічної роботи з особовим складом, задіяним в антитерористичній операції»

11 лютого 2015 року о 14:00 у конференц-залі Національного університету цивільного захисту України відбувся круглий стіл: «Організація психологічної роботи з особовим складом, задіяним в антитерористичній операції».

Ключові слова: 

Продовжується співпраця між психологами НУЦЗУ та НАНГУ з питань підготовки фахівців вищої кваліфікації

6 лютого 2015 року у Національній академії Національної гвардії України пройшло обговорення дисертаційних досліджень:

Пенькової Н.Є. – Психологічна готовність військовослужбовців Національної гвардії України до службово-бойової діяльності при проведенні антитерористичної операції;

Юр’євої Н.В. – Мотиваційні ресурси стресостійкості військовослужбовців підрозділів Національної гвардії України з конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних;

Сторінки

Також можна переглянути