співпраця

Екстремальні психологи Національного університету цивільного захисту України провели навчально-тренінгові заняття “Психологія та безпека на дорозі” для харківських поліцейських

27 жовтня 2017 року на базі Національного університету цивільного захисту України фахівці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології провели майстер-клас “Психологія та безпека на дорозі” для представників Управління патрульної поліції у м. Харків та патрульних поліцейських. Захід відбувся на навчально-тренувальному майданчику навчального закладу, де було зімітовано дорожньо-транспортну пригоду на громадському транспорті. У ролі статистів виступили курсанти факультету оперативно-рятувальних сил.

Угода про наукове співробітництво з Університетом Гренобль Альпи

Угода про наукове співробітництво із Університетом Гренобль Альпи (Франція) ухвалена за сприяння ректора Володимира Садкового. Університет Гренобль Альпи та НУЦЗУ домовилися про співпрацю у межах наукових досліджень: проведення спільних досліджень та обмін науковими доробками. Університет Гренобль Альпи та НУЦЗУ домовилися про співпрацю у межах наукових досліджень: проведення спільних досліджень та обмін науковими доробками. Результати робіт цього партнерства будуть опубліковані під загальним керівництвом обох університетів.

Ключові слова: 

Продовжується співпраця між науковцями Національного університету цивільного захисту України та Національною академією Національної гвардії України

31 березня 2017 року на курсах післядипломної освіти з питань організації та проведення психологічної роботи у військових частинах Національної гвардії України, які проходять на базі Національної академії Національної гвардії України для офіцерів-психологів, виступили фахівці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України: доктор психологічних наук, професор О.В.

Психологи НУЦЗУ та НАНГУ обговорили з американськими колегами питання посттравматичних стресових порушень серед ветеранів локальних військових конфліктів

2 липня 2016 року психологи науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології на запрошення колег з Національної академії Національної гвардії України прийняли участь у скайп-конференції з американськими колегами.

Практикуючий ліцензований психотерапевт Сполучених Штатів Америки – PhD Олена Авраменко поділилася своїми знаннями в галузі травматичного стресу та посттравматичних стресових порушень.

Психологи НУЦЗУ підвищують свій професійний рівень

10-14 травня 2016 р. вперше в Україні за підтримки Американської Асоціації Географів та Державного Департаменту США на базі Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна був проведений тренінг-семінар «Secondary Cities Workshop», який є першим етапом реалізації спільного міжнародного проекту з підвищення готовності населення до дій в надзвичайних ситуаціях в умовах великого міста, з акцентом на вразливі групи населення, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та людей з обмеженими можливостями. 

Ключові слова: 

Досвід пожежних Франції - у центрі уваги психологів Лабораторії

З 15 лютого 2016 року старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України Цокота Вікторія Ризванівна проходить стажування в Університеті імені П’єра Мендеса-Франса (м. Гренобль, Франція).

Напередодні святкування Міжнародного жіночого дня - 8 Березня для Вікторії Цокоти була організована екскурсія до пожежної частини міста Гренобль.


 

Чергова зустріч колег-психологів

15 травня 2015 року у стінах Національної академії Національної гвардії України відбулася чергова зустріч психологів ДСНС України і психологів Національної гвардії. Причиною цієї зустрічі стало обговорення результатів завершеного дослідження з психологічного супроводу діяльності деяких підрозділів Національної гвардії України.

Круглий стіл: «Організація психологічної роботи з особовим складом, задіяним в антитерористичній операції»

11 лютого 2015 року о 14:00 у конференц-залі Національного університету цивільного захисту України відбувся круглий стіл: «Організація психологічної роботи з особовим складом, задіяним в антитерористичній операції».

Ключові слова: 

Продовжується співпраця між психологами НУЦЗУ та НАНГУ з питань підготовки фахівців вищої кваліфікації

6 лютого 2015 року у Національній академії Національної гвардії України пройшло обговорення дисертаційних досліджень:

Пенькової Н.Є. – Психологічна готовність військовослужбовців Національної гвардії України до службово-бойової діяльності при проведенні антитерористичної операції;

Юр’євої Н.В. – Мотиваційні ресурси стресостійкості військовослужбовців підрозділів Національної гвардії України з конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних;

Триває робота на Кубі екстремальних психологів НУЦЗУ

19 грудня 2014 року в межах обміну досвідом з питань екстремальної та кризової психології науковці Національного університету цивільного захисту України доктор психологічних наук, професор Олександр Тімченко та кандидат психологічних наук, доцент Віталій Христенко під егідою президента Товариства психологів Куби доктора психологічних наук, професора Алексіса Лорензо Руїза провели зустріч зі студентами психологічного факультету Гаванського університету.

Сторінки