тренінговий центр

Звітує Центр впровадження психотренінгових технологій

Сьогодні, 23 квітня 2021 року, у Всеукраїнський день психолога, хочемо представити науковому товариству звіт щодо діяльності єдиного в секторі безпеки і оборони України Центру впровадження психотренінгових технологій, який почав працювати з 30 листопада 2018 р. у Національному університеті цивільного захисту України.

  

В НУЦЗУ розпочався дводенний тренінг з екстремальної психологічної підготовки для рятувальників з охорони ВП “Рівненська АЕС”

28 листопада 2019 року науковці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України на базі Центру впровадження психотренінгових технологій спільно із фахівцями сектора психологічного забезпечення продовжать проведення тренінгу «Екстремальна психологічна підготовка рятувальників до виконання завдань за призначенням в надзвичайних ситуаціях».

Триває цикл тренінгів з екстремальної психологічної підготовки для рятувальників

28-29 січня 2020 року науковці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України на базі Центру впровадження психотренінгових технологій спільно із фахівцями сектора психологічного забезпечення продовжують проведення тренінгу «Екстремальна психологічна підготовка рятувальників до виконання завдань за призначенням в надзвичайних ситуаціях».

Продовження СПТ "Екстремальна психологічна підготовка рятувальників"

23-24 травня 2019 року науковці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України на базі Центру впровадження психотренінгових технологій спільно із фахівцями сектора психологічного забезпечення продовжили проведення тренінгу «Екстремальна психологічна підготовка рятувальників до виконання завдань за призначенням в надзвичайних ситуаціях».

Тренінги з екстремальної психологічної підготовки для майбутніх рятувальників

Початок тренінгу

В межах спеціальної підготовки до дій в екстремальних умовах 19-20 лютого 2019 р. та 26-27 лютого 2019 р. науковці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології НУЦЗУ на базі Центру впровадження психотренінгових технологій спільно із фахівцями сектора психологічного забезпечення провели соціально-психологічний тренінг «Екстремальна психологічна підготовка рятувальників до виконання завдань за призначенням в надзвичайних ситуаціях».

Тривають тренінги з екстремальної психологічної підготовки для майбутніх рятувальників

26-27 лютого 2019 року науковці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології НУЦЗУ на базі Центру впровадження психотренінгових технологій спільно із фахівцями сектора психологічного забезпечення продовжують проведення тренінгу «Екстремальна психологічна підготовка рятувальників до виконання завдань за призначенням в надзвичайних ситуаціях». Цього разу учасниками тренінгу стали курсанти факультету оперативно-рятувальних сил, які у майбутньому виконуватимуть завдання за призначенням безпосередньо в осередку надзвичайної ситуації.

СПТ у питаннях та відповідях

Дуже часто після закінчення соціально-психологічного тренінгу учасники цікавляться деякими аспектами його підготовки та проведення. Ми об'єднали найбільш розповсюджені запитання, які фактично чуємо кожного разу під час підготовки та відразу після проведення тренінгових занять, та спробували надати на них коротку відповідь. А що з цього вийшло, - вирішувати Вам, шановний читач…

Що таке «соціально-психологічний тренінг»?

Центр впровадження психотренінгових технологій

30 листопада 2018 р. в Національному університеті цивільного захисту України було презентовано Центр впровадження психотренінгових технологій.

Також можна переглянути