Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Практичні психологи НУЦЗУ діляться своїм досвідом

I чужому научайтесь, й свого не цурайтесь (Т. Шевченко).

26 березня 2012 року науково-практичні працівники Лабораторії НУЦЗУ радо зустрічали гостей із Інституту післядипломної освіти Харківського Національного педагогічного університету. Майбутні магістри психології стали безпосередніми учасниками циклу практичних вправ з питань організації та надання екстреної психологічної допомоги населенню в умовах надзвичайних ситуацій, проведених фахівцями науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології університету. Провідний науковий співробітник лабораторії Олександр Тімченко, старші наукові співробітники Віталій Христенко та Ігор Поляков ознайомили присутніх з діяльністю психолога МНС та особливостями роботи екстремальних психологів в епіцентрі надзвичайних ситуацій.

До уваги присутніх було представлено розроблену та впроваджену у практичну діяльність фахівцями лабораторії валізу психолога. Гості були вражені почутим та побаченим. Наробки науково-дослідної лабораторії, поки що єдиної в Україні, викликали у присутніх викладачів та студентів непідробну зацікавленість: було безліч запитань. Особливу увагу привернули питання психологічної безпеки під час проведення Євро-2012.

Як зазначила організатор заходу заступник начальника відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи НУЦЗУ Тетяна Довбій, такі зустрічі сприяють зміцненню зв’язків між психологами вищих навчальних закладів, формуванню тісної співпраці, а також обміну досвідом між фахівцями-психологами.