Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Психолог НДЛ ЕКП пройшла спеціальне навчання

7-8 листопада 2015 року старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Яніна Овсяннікова пройшла спеціальний тренінг з надання психологічної допомоги дітям, які постраждали внаслідок локального збройного конфлікту на сході України.

Програма психологічного тренінгу розроблена фахівцями фонду «Діти і війна» (The Children and War Foundation).

Організаторами заходу, який проходив у приміщенні Львівської духовної семінарії, виступили Інститут психічного здоров'я Українського Католицького Університету та Український інститут когнітивно-поведінкової терапії. Персональну підтримку проведення даного заходу надав доктор Денис Угрин з Королівського Коледжу Лондона (King’s College London).

Заняття проводили професор Уїльям Юла (William Yule) - директор-засновник клініки з проблем дитячого травматичного стресу у Лондоні, почесний член Британського психологічного товариства, член Європейської Федерації психології та психолог фонду «Діти і війна», клінічний психотерапевт Лаура Томлінсон (Laura Tomlinson).

Методика “Діти та війна: навчання технік зцілення”, якою оволоділа Яніна Овсяннікова, була розроблена на основі когнітивно-поведінкового підходу терапії посттравматичних розладів у дітей, та успішно реалізована у ряді країн, що були охоплені війною.

Ця методика дозволяє навчити дітей та їх батьків ефективним методам та технікам, які допоможуть позбутися психологічних проблем, що виникли внаслідок війни, катастроф та різноманітних надзвичайних ситуацій.

По закінченню семінару кожний з учасників отримав Міжнародний сертифікат, який надає можливість на професійному рівні застосовувати у практичній роботі методику “Діти та війна: навчання технік зцілення” та здійснювати навчання педагогів, психологів, соціальних працівників та інших фахівців, які працюють з дітьми, постраждалими внаслідок локального збройного конфлікту.