Фахівці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології прийняли участь у Міжнародному тренінг-семінарі

10-11 листопада у місті Волгоград Російської Федерації на базі «Федерації психологів освіти Росії» відбувся тренінг-семінар «Казкотерапія у профілактиці та корекції критичних станів». Проводив цей тренінг-семінар Президент спілки казкотерапевтів, доктор психологічних наук, професор Вачков Ігор Вікторович.

Враховуючи важливість та актуальність тематики тренінг-семінару, до участі у ньому були запрошені фахівці єдиної на теренах СНД науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру НУЦЗУ, а саме начальник відділення впровадження психотренінгових технологій, капітан Побідаш А.Ю. та старший науковий співробітник, старший лейтенант Тітаренко Д.С.

До тематики семінару входили питання надання екстреної психологічної допомоги підліткам, які знаходяться у передсуїцидальному стані та переживають гострі кризові ситуації. Також учасниками тренінг-семінару стали представники ВНЗ Російської Федерації та працівники системи освіти Росії.

Керівник тренінг-семінару, професор кафедри диференціальної психології Московського міського психолого-педагогічного університету Вачков І.В. дав високу оцінку внеску представників лабораторії у роботу семінару та особисто подякував за співпрацю.