Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Психолог НУЦЗУ завершила роботу в Інституті креативних технологій (США)

З 1 вересня по 15 грудня 2018 року провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології,  кандидат психологічних наук Вікторія Цокота проводила дослідження у межах гранту Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Інституті Креативних Технологій Університету Південної Каліфорнії (ICT USC, Лос Анджелес, США).

Вікторія Цокота мала змогу працювати над проектом віртуальної реальності “Dream-coach “Virtual Donbas”” під керівництвом професора Albert “Skip” Rizzo, директора науково-дослідної групи Медичної Віртуальної Реальності (USC IСT).

Американські колеги поділилися досвідом створення проектів реабілітації ветеранів з післятравматичними стресовими розладами (BRAVEMIND), психологічної підготовки військовослужбовців (STRIVE) та проекту створення віртуального середовища для поліцейських.

На запрошення програми Фулбрайт Вікторія прийняла активну участь у семінарі, присвяченому американськім інноваціям, який проходив у Сан Дієго (США), та у конференції "VR for Health Symposium", на якій розглядалися питання використання систем віртуальної реальності у медицині та психології (Лос Анджелес, США).