робота з персоналом

Психологи Лабораторії отримали міжнародне визнання

Міжнародний Медичний Корпус в Україні з 28 лютого по 3 березня 2017 року провів спеціалізовані заняття з підготовки тренерів щодо надання першої психологічної допомоги в надзвичайних ситуаціях. Ці заняття розроблені згідно з технічним керівництвом Глобальної програми дій Всесвітньої організації охорони здоров’я у сфері психічного здоров’я.

Для навчання були обрані найкращі фахівці психологічної служби ДСНС та досвідчені психологи-волонтери, які мають досвід надання психологічної допомоги під час кризових подій.

Психологи ДСНС підвищують свій професійний рівень

27 лютого 2017 року в столиці під керівництвом головного психолога ДСНС України Анатолія Сичевського розпочалися заходи, спрямовані на підвищення професійного рівня психологів Служби порятунку. Ці заходи мають за мету навчити психологів ефективним методам роботи з кризовою особистістю, забезпечити функціонування ефективної системи психологічної надійності персоналу ДСНС, а також зміцнити і відновити соціально-психологічне благополуччя ветеранів АТО та попередити виникнення серед них особистісної дезадаптації.

Як дівчата-психологи НУЦЗУ навчали офіцерів-силовіків

4-5 червня 2015 року на базі навчального центру військової частини 3027 Північного оперативно-територіального об’єднання  відбулися навчально-методичні збори з офіцерами-психологами територіальних управлінь, навчальних закладів, з’єднань та військових частин Національної гвардії України та з психологами інших військових формувань України та країн Прибалтики.

 

Ключові слова: 

Фахівці лабораторії поділилися своїми наробками з колегами

20-25 жовтня в Національному університеті цивільного захисту України проходили курси підвищення кваліфікації практичні психологи ДСНС України з 11 регіонів нашої держави. В останній день фахівці НДЛ ЕКП поділилися своїми наробками з особливостей надання екстреної психологічної допомоги дітям.

«Психологія і безпека ЄВРО-2012» у Києві

Тренінгом у столиці України - м.Києві завершено повний цикл спеціально розробленого Лабораторією соціально-психологічного тренінгу«Психологія та безпека Євро-2012», який був проведений в усіх українських містах, що приймають "ЄВРО-2012".

У тренінгу (15-16 квітня 2012 р.), який проводили Світлана Лєбєдєва та Ігор Поляков, прийняли участь 30 осіб: психологи МВС України, МНС, внутрішніх військ та представники волонтерського руху.

Психологи внутрішніх військ ділилися своїм досвідом роботи під час забезпечення громадського порядку.

«Психологія і безпека ЄВРО-2012» у Львові

19-20 квітня на базі ГУ МНС України у Львівській області фахівцями науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України було проведено соціально-психологічний тренінг «Психологія і безпеки Євро-2012».

«Психологія і безпека ЄВРО-2012» у Донецьку

На людей накидається сітка. Завдання створити паніку. Тільки так, впевнені психологи, міліціонери зможуть глибше зрозуміти суть натовпу. Дитячі забавки мають на меті серйозні результати. Розпізнати серед вболівальників неадекватного, перешкодити масовим заворушенням і ввічливо зустріти гостей Євро.

«Психологія і безпека ЄВРО-2012» у Харкові

Світлана Лєбєдєва та Ігор Поляков провели СПТ із представниками внутрішніх військ та ЗМІ. Учасниками тренінгу стали заступники командирів з виховної роботи підрозділів внутрішніх військ МВС України та психологи Академії внутрішніх військ. Тренінгові вправи були направлені на: ідентифікацію себе з Євро-2012, інтеркультурну комунікацію та толерантність під час проведення масових заходів; сприйняття себе і зовнішнього світу; психологію групи та натовпу; упередження хуліганських дій та паніки.

Використання соціально-психологічних тренінгів у роботі з персоналом

Діяльність персоналу Служби порятунку України пов’язана з майже постійним ризиком для свого життя та здоров’я. Це викликає негативні наслідки щодо психічного стану працівників ДСНС України, які вирішують завдання за призначенням.

Одним з дієвих засобів нейтралізації шкідливого впливу умов повсякденної діяльністі є соціально-психологічний тренінг.

Сторінки