Тімченко

Професора Тімченка О.В заохочено державною нагородою

4 березня 2021 року у Залі Колегії ДСНС Голова Служби Микола Чечоткін вручив особовому складу державні нагороди. Він наголосив, що керівництво країни високо цінує працю багатотисячного колективу і не залишає без уваги тих, хто боронить державу від надзвичайних подій. Про це повідомляє офіційний сайт Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

На службі батьківщині та психології: науково-дослідна, організаційно-практична та науково-педагогічна діяльність професора О.В. Тімченка

…Щасливий той, хто вчасно висловив учителеві найщирішу вдячність. Я вважаю себе щасливим, я встиг це зробити. Але чого варті слова вдячності проти того, що зробив для мене мій учитель? (Джалол Ікрамі)

Ключові слова: 

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС в Національному університеті цивільного захисту України

Слово «чорнобиль» назавжди залишиться у пам’яті людей як символ великого лиха, мужності, відчайдушності й героїзму тих, хто з честю виконав свій обов’язок при гасінні пожеж та ліквідації наслідків аварії на АЕС.

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук

24 квітня 2015 року у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.02, яка була створена наказом МОН України спеціально для цього захисту, успішно захистила дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України Наталія Оніщенко.

Триває робота на Кубі екстремальних психологів НУЦЗУ

19 грудня 2014 року в межах обміну досвідом з питань екстремальної та кризової психології науковці Національного університету цивільного захисту України доктор психологічних наук, професор Олександр Тімченко та кандидат психологічних наук, доцент Віталій Христенко під егідою президента Товариства психологів Куби доктора психологічних наук, професора Алексіса Лорензо Руїза провели зустріч зі студентами психологічного факультету Гаванського університету.

Екстремальні психологи НУЦЗУ на Кубі провели зустріч з відомими кубинськими фахівцями в галузі психології надзвичайних ситуацій, клінічної психології та психічного здоров’я нації

16 грудня 2014 року у приміщенні культурного центру країн Латинської Америки (місто Гавана, Республіка Куба) науковці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології НУЦЗУ Олександр Тімченко та Віталій Христенко, які перебувають з дружнім візитом на острові свободи – Кубі, провели зустріч з відомими кубинськими фахівцями в галузі психології надзвичайних ситуацій, клінічної психології та психічного здоров’я нації.

Українські та кубинські психологи навели мости дружби

14-24 грудня науковці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України перебували з дружнім візитом на Острові Свободи – Кубі.

Методи психологічного впливу, що застосовувались до заручників під час терористичного акту у Москві (23.10. - 26.10. 2002 року)

Захоплення театрального комплексу на Дубровці у Москві за своєю складністю майже не йде у порівняння ні з якими аналогічними терористичними актами. Терористичне угруповання, у складі якого була 41 особа (22 чоловіка та 19 жінок) на протязі трьох діб тримали заручниками близько 800 людей, більшість з яких були жінки та діти. З офіційних джерел відомо, що 98 чоловік змогли самостійно втекти або були звільнені у ході переговорів до початку проведення спецоперації; трьох осіб вбили терористи; усього загинуло 120 заручників; урятувати вдалося 651 людину.

Виступ Тімченка О.В. на круглому столі у ДСНС України

12 вересня 2014 р. з метою підвищення ефективності заходів, які спрямовані на психологічну допомогу внутрішньо переміщеним особам, у ДСНС України відбувся круглий стіл за участі керівництва Державної служби України з надзвичайних ситуацій, психологів ДСНС України, представників Адміністрації Президента України, центральних органів виконавчої влади, науковців та волонтерів.

Ключові слова: 

Тімченко Олександр Володимирович

Засновник науково-дослідної лабораторії, доктор психологічних наук, за спеціальністю "Юридична психологія". Професор по кафедрі прикладної психології (2006 р.). Тема кандидатської дисертації - "Проблема психологічної готовності військового фахівця до екстреної дії в стані емоційного стресу", тема докторської дисертації - "Професійний стрес працівників органів внутрішніх справ України (концептуалізація, прогнозування, діагностика та корекція)".

Ключові слова: 

Сторінки

Також можна переглянути