ЄВРО-2012

«Психологія і безпека ЄВРО-2012» у Києві

Тренінгом у столиці України - м.Києві завершено повний цикл спеціально розробленого Лабораторією соціально-психологічного тренінгу«Психологія та безпека Євро-2012», який був проведений в усіх українських містах, що приймають "ЄВРО-2012".

У тренінгу (15-16 квітня 2012 р.), який проводили Світлана Лєбєдєва та Ігор Поляков, прийняли участь 30 осіб: психологи МВС України, МНС, внутрішніх військ та представники волонтерського руху.

Психологи внутрішніх військ ділилися своїм досвідом роботи під час забезпечення громадського порядку.

«Психологія і безпека ЄВРО-2012» у Львові

19-20 квітня на базі ГУ МНС України у Львівській області фахівцями науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України було проведено соціально-психологічний тренінг «Психологія і безпеки Євро-2012».

«Психологія і безпека ЄВРО-2012» у Донецьку

На людей накидається сітка. Завдання створити паніку. Тільки так, впевнені психологи, міліціонери зможуть глибше зрозуміти суть натовпу. Дитячі забавки мають на меті серйозні результати. Розпізнати серед вболівальників неадекватного, перешкодити масовим заворушенням і ввічливо зустріти гостей Євро.

«Психологія і безпека ЄВРО-2012» у Харкові

Світлана Лєбєдєва та Ігор Поляков провели СПТ із представниками внутрішніх військ та ЗМІ. Учасниками тренінгу стали заступники командирів з виховної роботи підрозділів внутрішніх військ МВС України та психологи Академії внутрішніх військ. Тренінгові вправи були направлені на: ідентифікацію себе з Євро-2012, інтеркультурну комунікацію та толерантність під час проведення масових заходів; сприйняття себе і зовнішнього світу; психологію групи та натовпу; упередження хуліганських дій та паніки.

Розробка та впровадження соціально-психологічного тренінгу «Психологія та безпека Євро-2012»

С.Ю. Лєбєдєва

Анотація. У статті наведена проблематика, що стосується підготовки працівників психологічних служб МНС та МВС за допомогою нової програми соціально-психологічного тренінгу «Психологія та безпека Євро-2012». Детально описаний методико-технологічний алгоритм соціально-психологічного тренінгу «Психологія та безпека Євро-2012».

Міжособистісне спілкування футбольних фанів у центрі уваги екстремальних психологів

Серед різноманітних видів забезпечення успішного проведення в Україні ЄВРО-2012 хотілося б виділити хоча і достатньо новий, але ефективний вид – психологічне забезпечення. Саме від внутрішньої готовності кожного правоохоронця, прикордонника, рятувальника, стюарда, волонтера, да і просто пересічного громадянина залежить не тільки успішність усіх заходів цього свята футболу, але й імідж нашої країни.

Ключові слова: 

Учения к ЕВРО-2012 в метро Харькова

17 мая 2012 года в рамках проведения тактико-специальных учений к Евро-2012 на станции метрополитена «Пушкинская» в Харькове были ликвидированы последствия чрезвычайной ситуации.

 

 

Учения к ЕВРО-2012 в Харькове

Сотрудники Лаборатории приняли участие в учениях, которые были проведены на стадионе «Металлист» (г. Харьков) 16 мая 2012 года. Именно на этом стадионе будут проходить футбольные матчи заключительной части «ЕВРО-2012».

Також можна переглянути