новини

Тривають тренінги з екстремальної психологічної підготовки для майбутніх рятувальників

26-27 лютого 2019 року науковці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології НУЦЗУ на базі Центру впровадження психотренінгових технологій спільно із фахівцями сектора психологічного забезпечення продовжують проведення тренінгу «Екстремальна психологічна підготовка рятувальників до виконання завдань за призначенням в надзвичайних ситуаціях». Цього разу учасниками тренінгу стали курсанти факультету оперативно-рятувальних сил, які у майбутньому виконуватимуть завдання за призначенням безпосередньо в осередку надзвичайної ситуації.

Ветерани бойових дій у зоні особливої уваги психологів Лабораторії

Початок 2019 року для науковців науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України видався багатим на наукові здобутки. Випуском колективної монографії «Психологічні наслідки перебування рятувальників у зоні проведення антитерористичної операції» фактично завершено широкомасштабне дослідження впливу надзвичайної ситуації воєнного характеру на психіку особового складу сектору безпеки та оборони України1.

Ключові слова: 

Психолог лабораторії завершила роботу в Інституті креативних технологій (США)

З 1 вересня по 15 грудня 2018 року провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології,  кандидат психологічних наук Вікторія Цокота проводила дослідження у межах гранту Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Інституті Креативних Технологій Університету Південної Каліфорнії (ICT USC, Лос Анджелес, США).

Відкриття Центру впровадження психотренінгових технологій

30 листопада 2018 р. в Національному університеті цивільного захисту України було презентовано Центр впровадження психотренінгових технологій.

Американські науковці поділилися з психологами НУЦЗУ розробками в галузі кіберпсихології

21 листопада 2018р. відбувся вебінар «Клінічна віртуальна реальність готова до прайм-тайм?», підготовлений науковцями науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології НДЦ НУЦЗУ.

Від імені науковців Університету американських колег привітав проректор з наукової роботи доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України полковник служби цивільного захисту Володимир Андронов.

Психологи НДЛ ЕКП прийняли участь у майстер-класі Р. Франкліна Пьюселіка

15 вересня 2017 року представники кафедри психології діяльності в особливих умовах викладач Світлана Гура, доцент Ірина Ушакова та Вікторія Цокота – науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології прийняли участь у майстер-класі Р. Франкліна Пьюселіка (Robert Franklin Pucelik) «Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). Психологічна та соціальна адаптація». Р.

Вийшла монографія «Соціально-психологічні детермінанти виникнення бойового стресу у військовослужбовців – учасників антитерористичної операції»

Вперше в історії розвитку спільної наукової діяльності між Національним університетом цивільного захисту України та Харківським національним університетом Повітряних Сил імені Івана Кожедуба вийшла друком колективна монографія «Соціально-психологічні детермінанти виникнення бойового стресу у військовослужбовців – учасників антитерористичної операції».

Вже само найменування говорить про спрямованість даної наукової праці.

Психологи Лабораторії розширили свій інструментарій

2-4 червня 2017 року на базі Національного університету «Одеська юридична академія» у м. Одеса відбулася IХ Міжнародна науково-практична конференція з позитивної психотерапії Н.Пезешкіана «Життя, конфлікти і любов у транскультуральному світі». Конференція присвячена 40-річчю розвитку методу в світі та 25-річчю в Україні, та стала кроком до обміну досвідом і об’єднання фахівців, які ефективно використовують метод позитивної психотерапії в різних сферах суспільного життя і вирішують актуальні питання психотерапії, психології та коучингу.

Продовжується співпраця між науковцями Національного університету цивільного захисту України та Національною академією Національної гвардії України

31 березня 2017 року на курсах післядипломної освіти з питань організації та проведення психологічної роботи у військових частинах Національної гвардії України, які проходять на базі Національної академії Національної гвардії України для офіцерів-психологів, виступили фахівці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України: доктор психологічних наук, професор О.В.

Захисти дисертаційних досліджень

28 березня 2017 року у спеціалізованій вченій раді Національного університету цивільного захисту України відбулися успішні захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за спеціальністю 19.00.09 - «Психологія діяльності в особливих умовах». Так, успішно захистилась Кабанцева Анастасія Валеріївна з теми «Психодіагностика надійності професійної діяльності водіїв пасажирського автотранспорту».

Сторінки