новини

Відбулося навчання з проєктування системи супроводження електронного кабінету спеціалізованої вченої ради

13.04.2021 року провідний науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Віталій Христенко прийняв активну участь у онлайн семінарі «Проєктування системи супроводження електронного кабінету спеціалізованої вченої ради», який був організований Державною науковою установою «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації».

Метою цього семінару стала презентація розробок УкрІНТЕІ щодо удосконалення документообігу діяльності спеціалізованих вчених рад в умовах сьогодення.

Професійна придатність рятувальників - в центрі уваги науковців України та Азербайджану

На засіданні навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру, яке відбулося 14 квітня 2021 року, пройшло обговорення проміжних результатів дисертаційного дослідження ад’юнкта Університету, начальника відділу організації медичної та психологічної допомоги МНС Азербайджанської Республіки Софієвої Ханим Раміз кизи.

Було розглянуто основні теоретико-емпіричні напрацювання здобувачки щодо вирішення проблемних питань в системі професійного відбору до лав Підрозділів Особливого Ризику МНС Азербайджанської Республіки.

Психологи НУЦЗУ взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

02 квітня 2021 року фахівці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України Світлана Лєбєдєва та Діана Похілько, а також психолог сектору психологічного забезпечення Іван Пономаренко стали учасниками Всеукраїнської науково-практичної конференції “Психологічні та педагогічні проблеми професійної освіти та патріотичного виховання персоналу системи МВС України”. Захід відбувся у режимі онлайн на базі Харківського Національного університету внутрішніх справ.

Успішний захист дисертації

24 березня 2021 року здобувач навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України Тетяна Кучерява успішно захистила дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук зі спеціальності 19.00.09 – «Психологія діяльності в особливих умовах».

Професора Тімченка О.В заохочено державною нагородою

4 березня 2021 року у Залі Колегії ДСНС Голова Служби Микола Чечоткін вручив особовому складу державні нагороди. Він наголосив, що керівництво країни високо цінує працю багатотисячного колективу і не залишає без уваги тих, хто боронить державу від надзвичайних подій. Про це повідомляє офіційний сайт Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Захист дисертації PhD

05 лютого 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 64.707.002 успішно відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 053 – «Психологія» Кердивара Валентина Віталійовича за темою: «Синдром жертви у внутрішньо переміщених осіб із зони локального воєнного конфлікту».

 

Науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент Христенко Віталій Євгенович.

Психологи Лабораторії - активні учасники міжнародного безпекового форуму

10-11 грудня 2020 року, за ініціативною Асоціації "Міжнародний науково-освітній траст" (ISET), відбувся Харківський Безпековий Форум 2020 «БОРОТЬБА ЗА ЛЮДЕЙ В УМОВАХ ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ», який проводився під патронатом Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України та за сприяння Харківської обласної державної адміністрації та Харківської міської ради, за участю Брюссельського представництва НАТО "Молоді фахівці із зовнішньої політики" (YPFP).

Захист докторської дисертації

23 вересня 2020 року у спеціалізованій вченій раді Національного університету цивільного захисту України відповідно до карантинних вимог відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук за спеціальністю «Психологія діяльності в особливих умовах».

Так, успішно захистився Миронець Сергій Миколайович, завідувач кафедри психології Київського національного торговельно-економічного університету, з теми «Психологія діяльності міжнародних гуманітарних місій».

Успішний захист на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук

22 вересня 2020 року у спеціалізованій вченій раді Національного університету цивільного захисту України відбувся захист дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук за спеціальністю «Психологія діяльності в особливих умовах» Широбокова Юрія Миколайовича. Тема дисертації - "Психологія військового полону".

В НУЦЗУ розпочався дводенний тренінг з екстремальної психологічної підготовки для рятувальників з охорони ВП “Рівненська АЕС”

28 листопада 2019 року науковці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України на базі Центру впровадження психотренінгових технологій спільно із фахівцями сектора психологічного забезпечення продовжать проведення тренінгу «Екстремальна психологічна підготовка рятувальників до виконання завдань за призначенням в надзвичайних ситуаціях».

Сторінки