Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Тренінг

Представник лабораторії взяв участь у навчальному тренінгу щодо особливостей роботи з людьми, які постраждали від війни

З 01 по 03 листопада у м. Київ відбувся навчальний тренінг «Особливості роботи з людьми, які постраждали від війни». Захід було організовано відповідно до Програми розвитку ООН в Україні в межах проєкту «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Уряду Японії. 

Науковці НУЦЗУ та Військової академії ім. генерала Йонаса Жямайтіса (Литва) уклали угоду про співробітництво

23-24 травня 2019 р. у Національному університеті цивільного захисту України перебували науковці Військової академії ім. генерала Йонаса Жямайтіса (Литва). До складу литовської делегації увійшли старший психолог Розіта Канапескайт та старший інструктор Департаменту військових досліджень та центру розробки методології Лінас Дунгвескіс.

Соціально-психологічний тренінг для практичних психологів МНС Азербайджанської Республіки

22-24 жовтня 2019 року науковці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України на базі Центру впровадження психотренінгових технологій спільно із фахівцями сектора психологічного забезпечення НУЦЗУ провели авторський соціально-психологічний тренінг “Екстремальна психологічна підготовка рятувальників до виконання завдань за призначенням в надзвичайних ситуаціях: Self-Team-Others”.

Підписка на Тренінг