Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Тренінговий центр

Тривають тренінги, що проводять екстремальні психологи НУЦЗУ для рятувальників Харківщини

     Екстремальні психологи Національного університету цивільного захисту України на базі Центру впровадження психотренінгових технологій продовжують проводити тренінги для рятувальників, які виконують службові обов’язки в найнебезпечніших районах Харківщини та мають значне навантаження з ризиком для життя.

Екстремальні психологи НУЦЗУ напередодні Міжнародного дня захисту дітей провели інтерактив для дітлахів, які наразі мешкають у Харкові

      31 травня напередодні Міжнародного дня захисту дітей фахівці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України провели для діточок, які наразі мешкають у Харкові, інтерактивне заняття щодо зняття емоційної напруги та активізації ресурсів в умовах воєнного стану, а також пригостили солодощами та побажали здійснення дитячих мрій під мирним небом.

Екстремальні психологи НУЦЗУ розпочали проведення циклу тренінгів для рятувальників Харківщини

      18 травня екстремальні психологи Національного університету цивільного захисту України на базі Центру впровадження психотренінгових технологій розпочали проведення циклу тренінгів для рятувальників, які виконують службові обов’язки в найнебезпечніших районах Харківщини та мають значне навантаження з ризиком для життя.

Практичні психологи провели чергові тренінгові заняття для працівників екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

02 грудня 2022 року практичні психологи Національного університету цивільного захисту України провели чергові тренінгові заняття з надання психологічної допомоги для працівників екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Центру впровадження психотренінгових технологій – 4 роки

Сьогодні в Національному університеті цивільного захисту України функціонує сучасний та єдиний на території нашої держави Центр впровадження психотренінгових технологій, який було відкрито у листопаді 2018 року.

Головним завданням Центру є впровадження сучасних психотренінгових технологій в систему підготовки, супроводу та відновлювального періоду фахівців ДСНС України, а також всіх фахівців ризиконебезпечних професій для забезпечення надійності діяльності персоналу.

Цикл інтерактивних занять з онкохворими дітьми

Сьогодні, як ніколи, жителі Харкова й області, а особливо, діти і люди похилого віку, потребують психологічної підтримки та допомоги. Тож, науковці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту, як і завжди, стоять на варті їхнього психологічного здоров’я.

Так, триває проведення циклу інтерактивних занять з елементами тренінгу для онкохворих дітей на базі Харківської міської клінічної дитячої лікарні № 16.

Тренінги з екстремальної психологічної підготовки для шкільних психологів Індустріального району Харкова

16 квітня 2019 року науковці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України на базі Центру впровадження психотренінгових технологій розпочали проведення тренінгу «Особливості надання екстреної психологічної допомоги постраждалим дітям в осередку надзвичайної ситуації”. Учасниками тренінгу стали шкільні практичні психологи Індустріального району Харкова.

Навчально-тренінгові заняття для харківських волонтерів

29 жовтня 2019 року фахівці Національного університету цивільного захисту України провели навчально-тренінгові заняття з безпеки життя для харківських волонтерів. Захід відбувся у рамках реалізації навчального циклу “Volunteer school” та за підтримки Управління у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради. У заняттях взяли участь майже 70 учнів випускних класів шкіл Харкова та студентів 1-3-х курсів харківських закладів вищої освіти. Захід включив три етапи.

Тривають тренінги з екстремальної психологічної підготовки для майбутніх рятувальників

4-5 березня 2020 року науковці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України на базі Центру впровадження психотренінгових технологій спільно із фахівцями сектора психологічного забезпечення продовжили проведення тренінгу «Екстремальна психологічна підготовка рятувальників до виконання завдань за призначенням в надзвичайних ситуаціях».

Психологічна робота з рятувальниками після НС

27 січня 2010 року близько 13.00 в одному з приватних будинків міста Харкова сталася пожежа.

Двома відділеннями Державної пожежної охорони МНС пожежу було ліквідовано. На місці працювала опергрупа Головного управління МНС України в Харківській області.

Підписка на Тренінговий центр