Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Робота в НС

Виїзний авторський тренінг з військовослужбовцями ЗСУ

06 травня 2022 р. фахівці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України та сектору психологічного забезпечення провели виїзний спеціалізований авторський соціально-психологічний тренінг «Захистити та вижити» для військовослужбовців ЗСУ.

Психологи не можуть вчиняти інакше – вони лікарі людських душ за покликом

29 березня 2022 р.

Сьогодні у надскладний для нашої держави час науковці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту, як і завжди, стоять на варті психологічного здоров’я наших харків’ян. Наразі психологічна підтримка, як ніколи, вкрай необхідна.

Виїзний спеціалізований авторський тренінг з військовослужбовцями ЗСУ

20 квітня 2022 року фахівці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України та сектору психологічного забезпечення провели виїзний спеціалізований авторський соціально-психологічний тренінг «Захистити та вижити» для військовослужбовців ЗСУ, які наразі боронять незалежність нашої країни.

Психологи Лабораторії НУЦЗУ надають психологічну допомогу рідним загиблих в авіакатастрофі

25 вересня 2020 року о 20:50 годині поблизу міста Чугуїв під час планового навчального польоту впав військовий літак Ан-26Ш 203-ї навчальної авіаційної бригади (в/ч А4104). Унаслідок катастрофи з 27 осіб, що перебували на борту, загинуло 26 людей та вижила 1 особа. У літаку перебували військові льотчики та курсанти Університету повітряних сил імені І. Кожедуба.

На місці авіаційної катастрофи у Харківській області розгорнуто пункт психологічного забезпечення. Наразі у пункті фахівці Служби порятунку надають психологічну допомогу родичам загиблих.

Трагедія на шахті (Донецьк, 2007)

У ніч із суботи на неділю – 18 листопада 2007 р., о 3 годині на горизонті 1078 метрів стався сильний вибух метану. Внаслідок цього вибуху, як з'ясувалося пізніше, загинули 100 шахтарів, які перебували в цей момент у вибої.

Шахта "Суходільська Східна"

9.07.2011 р. о 01.50 на шахті "Суходільська-Східна" ВАТ "Краснодонвугілля" м. Краснодона Луганської області, на горизонті 915 м внаслідок перекидання вентиляційного струменя повітря стався вибух. Пошукові роботи проводились протягом 3 діб. На аварійній ділянці загинуло 28 шахтарів.

Валіза психолога

Як показала практика, досить сильно допомагає при наданні екстреної психологічної допомоги постраждалим у результаті різних НС, розроблений фахівцями Лабораторії так звана "валіза психолога". Суть цієї "валізи" - мати під рукою те, що найімовірніше може знадобитися при наданні екстреної психологічної допомоги постраждалим, їхнім родичам, випадковим свідкам того, що сталося, і всім тим, кому такий вид допомоги необхідний "тут і зараз".

Особливості роботи психологів Служби порятунку в осередку надзвичайної ситуації

В останні роки в нашій країні, на жаль, словосполучення «надзвичайна ситуація» стає все більш поширеним. Кількість людей, які потребують допомоги, в тому числі і екстреної психологічної допомоги, відповідно теж зростає.

На даному етапі розвитку нашого суспільства серед усіх існуючих державних структур, ДСНС України є єдиною структурою, на яку державою покладено завдання психологічного захисту населення.

Вибух побутового газу у житловому багатоповерховому будинку (м. Ізюм, Харківська область, 2008 р.)

Рано вранці, 20 травня 2008 року, в одній із квартир житлового 5-ти поверхового будинку прогримів вибух побутового газу.

Внаслідок вибуху було повністю зруйновано кілька квартир. Тільки випадково ніхто з мешканців будинку, крім господаря квартири, де стався вибух, і мешканки квартири верхнього поверху, не постраждав.

Рятувальники, які працювали на місці цієї надзвичайної ситуації, допомагали мешканцям будинку виносити особисті речі, які вціліли після вибуху.

Підписка на Робота в НС