Христенко

Психологи НУЦЗУ допомагають колегам з НГ України у створенні психологічної служби

На базі Східного територіального управління Національної гвардії України 20 січня 2017 року пройшов професійно-психологічний відбір кандидатів для призначення на посади підрозділів психологічного забезпечення.

Цей відбір проводився за участю незалежної комісії, до складу якої увійшли кваліфіковані викладачі та науковці навчальних закладів Харкова, психологи Національної гвардії та фахівець науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології - кандидат психологічних наук, доцент Віталій Христенко.

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС в Національному університеті цивільного захисту України

Слово «чорнобиль» назавжди залишиться у пам’яті людей як символ великого лиха, мужності, відчайдушності й героїзму тих, хто з честю виконав свій обов’язок при гасінні пожеж та ліквідації наслідків аварії на АЕС.

Ефір на телеканалі

9 червня 2015 року на телеканалі АТН у програмі "Віддзеркалення" провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Віталій Христенко торкнувся теми чуток, які виникають у осередку надзвичайної ситуації.

Триває робота на Кубі екстремальних психологів НУЦЗУ

19 грудня 2014 року в межах обміну досвідом з питань екстремальної та кризової психології науковці Національного університету цивільного захисту України доктор психологічних наук, професор Олександр Тімченко та кандидат психологічних наук, доцент Віталій Христенко під егідою президента Товариства психологів Куби доктора психологічних наук, професора Алексіса Лорензо Руїза провели зустріч зі студентами психологічного факультету Гаванського університету.

Екстремальні психологи НУЦЗУ на Кубі провели зустріч з відомими кубинськими фахівцями в галузі психології надзвичайних ситуацій, клінічної психології та психічного здоров’я нації

16 грудня 2014 року у приміщенні культурного центру країн Латинської Америки (місто Гавана, Республіка Куба) науковці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології НУЦЗУ Олександр Тімченко та Віталій Христенко, які перебувають з дружнім візитом на острові свободи – Кубі, провели зустріч з відомими кубинськими фахівцями в галузі психології надзвичайних ситуацій, клінічної психології та психічного здоров’я нації.

Українські та кубинські психологи навели мости дружби

14-24 грудня науковці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України перебували з дружнім візитом на Острові Свободи – Кубі.

​Міжнародні реабілітаційні програми потерпілим від крупномасштабних критичних інцидентів

Практично щодня через засоби масової інформації до кожного з нас доходять відомості про стихійні лиха, військово-політичні і соціальні конфлікти, аварії і катастрофи на транспорті, промислових підприємствах та ін. Ці явища на сьогоднішній день стали носити закономірний характер, сприймаються як «щось звичайне», пов'язане взагалі з порушенням рівноваги співвідношень між людиною і навколишнім його середовищем.

Ключові слова: 

Историко-психологический анализ основных теорий эмоций

За последние десятилетия накоплено большое количество фактов, систематизировано множество наблюдений и данных об эмоциях, приобретен некоторый опыт их экспериментального исследования.

Анализ разных концепций и подходов позволяет рассматривать психические процессы как процессы регуляции отношений между организмом и средой. Это положение отражается и в определении эмоций, которые рассматриваются как субъективные реакции человека и животных на воздействие внутренних и внешних раздражителей.

Ключові слова: 

Методи психологічного впливу, що застосовувались до заручників під час терористичного акту у Москві (23.10. - 26.10. 2002 року)

Захоплення театрального комплексу на Дубровці у Москві за своєю складністю майже не йде у порівняння ні з якими аналогічними терористичними актами. Терористичне угруповання, у складі якого була 41 особа (22 чоловіка та 19 жінок) на протязі трьох діб тримали заручниками близько 800 людей, більшість з яких були жінки та діти. З офіційних джерел відомо, що 98 чоловік змогли самостійно втекти або були звільнені у ході переговорів до початку проведення спецоперації; трьох осіб вбили терористи; усього загинуло 120 заручників; урятувати вдалося 651 людину.

Сторінки

Також можна переглянути