робота в НС

Взаємодія зі ЗМІ

Дуже часто під час висвітлення подій з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації журналісти поводять себе не дуже етично, намагаються будь-яким чином показати глядачу жахливу картинку, сфотографувати вбитих горем людей, взяти інтерв’ю у доведених до відчаю постраждалих. При цьому  вони зовсім не переймаються станом людей, наслідками таких своїх дій.

Ключові слова: 

Психологи НУЦЗУ з честю закінчили роботу у Слов'янську

З 16 по 22 липня 2014 року працівники НУЦЗУ виконували завдання з організації та надання екстреної психологічної допомоги мешканцям звільненого від терористів Слов'янська. Пропонуємо фотозвіт проведеної нашими психологами роботи.

 

 

 

Мешканцям міста Слов’янськ увійти у звичний для них ритм життя допомагають психологи ДСНС України

З 16 до 19 липня 2014 року у місті Слов’янськ група психологів Державної служби України з надзвичайних ситуацій розпочала допомогу мешканцям міста увійти в звичний для них ритм життя. Серед рятувальників душ працює начальник відділення впровадження психотренінгових технологій науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології НУЦЗУ, кандидат психологічних наук капітан служби цивільного захисту Андрій Побідаш.

Психологи Харківщини надали екстрену психологічну допомогу родинам загиблих альпіністів

На початку червня десять альпіністів, серед яких були шість громадян України, вирушили підкорювати восьмитисячник Нанга-Парбат, розташований в контрольованій Пакистаном території Кашміру.

У ніч з 22 на 23 червня 2013 року на базовий табір спортсменів напали бойовики. Нападники розстріляли десять чоловік з різних експедицій. На жаль, серед загиблих були і троє харківських альпіністів: Ігор Свергун, Бадаві Кашаев та Дмитро Коняєв.

Шахта "Суходольская Восточная"

29.07.2011. в 01.50 на шахте "Суходольская-Восточная" ОАО "Краснодонуголь" г. Краснодона Луганской области, на горизонте 915 м вследствие опрокидывания вентиляционной струи воздуха произошел взрыв. Поисковые работы проводились в течение 3 суток. На аварийном участке погибли 28 шахтеров.

 

 

Ключові слова: 

День народження

Майже півроку надають психологічну допомогу дворічному малюку, що живе на березі Печенізького водосховища у землянці із 47-річним батьком, практичні психологи Національного університету цивільного захисту України. Провідний науковий співробітник лабораторії екстремальної та кризової психології навчального закладу майор служби цивільного захисту Світлана Лєбєдєва уже декілька разів побувала у родині «робінзонів»: саме 15 серпня маленькому Євгенові виповнилось 2 роки.

Ключові слова: 

Знайомство

В господарстві 47-річного чоловіка - все - від качок і коней, до авто, електрогенератора, каналізації та DVD. Незважаючи на таку «земляну» цивілізацію, жінка не схотіла залишатись жити в лісі. Сьогодні Геннадій виховує Євгена сам і віддавати його не збирається нікому. Каже - свого часу виховав брата та племінника, тож досвід має. Крім, того навіть в лісі є свої помічники - собака на прізвисько Нора.

Ключові слова: 

Патронат малюка

Вже п’ять років поспіль українські журналісти слідкують за долею Робінзона. Детально і змістовно описане його життя в відомчому журналі МНС «Надзвичайна ситуація» (№4, 2007 рік). Як відомо, Геннадій Ляхов живе в землянці вже 15 років. Він отримав інвалідність після Чорнобиля, щоб вижити покинув квартиру в місті та... пішов під землю.

Ключові слова: 

Вибух військового арсеналу у м. Лозова (Харківська обл., 2008 р.)

27 серпня 2008 року приблизно о півдні (13.00-14:00) на території 161-го арсеналу Південного оперативного командування Міноборони виникла пожежа. Небезпека цієї пожежі була у тому, що арсенал знаходився в межах міста Лозова Харківської області.

Оказание экстренной психологической помощи освобожденным из пиратского плена морякам (г. Салала Султаната Оман, 2008 г.)

К сожалению, в наше время еще бывают ситуации, когда морские пираты захватывают морские суда и их экипажи в плен. Пираты это делают с целью получения выкупа как за само судно и его груз, так и за жизни моряков этого судна.

 

Ключові слова: 

Сторінки