Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Під нищівними обстрілами психологи НУЦЗУ виконують свою роботу…

11 квітня 2022 р.

Як відомо, стреси найбільш важко переносяться дітьми і людьми похилого віку. Особливо тяжко людям, які пересуваються за допомогою милиць. Так, психологи навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту намагаються підтримати стійких харків’ян, які з різних причин залишаються у місті. Волонтери й психологи НУЦЗУ всіляко намагаються їх підтримати. Так, провідний науковий співробітник лабораторії Віталій Христенко постійно зустрічається із людьми похилого віку, подаючи психологічну допомогу.

Найстійкіші старі люди відмовляються залишати свої помешкання. Так, під нещадними обстрілами нашій психологині, яку без перебільшення можна назвати героїнею, Світлані Лєбєдєвій, провідній науковій співробітниці лабораторії, вдалося умовити літнє подружжя евакуюватись у більш безпечне місце Харкова. 86-річна бабуся Клава та її 93-річний чоловік Микола навідріз не хотіли виїжджати зі своєї квартири на Бучми, що на Салтівці. Так сталося, що у всій п’ятиповерхівці вони залишились самі. Тож, за допомоги доцента кафедри пожежної та рятувальної підготовки Руслана Мелещенка, який наразі є найактивнішим волонтером, вдалося-таки літніх людей перевезти до їхніх приятелів.

Не перестаєш дивуватися сміливості та мужності наших колег. Cпівробітники університету разом, виконують свої людські обов’язки.