Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Практичні психологи ДСНС на базі НУЦЗУ підвищили свій фах

21 вересня 2020 року практичні психологи Державної служби України з надзвичайних ситуацій із різних регіонів нашої держави більш детально ознайомились із діяльністю поки що єдиного в Україні Центру впровадження психотренінгових технологій, який було відкрито у 2018 році. Фахівці стали учасниками соціально-психологічного тренінгу “Крізь випробування до зростання”.

У програмі тренінгу було відпрацьовано діагностику цінностей, що виявлено в учасників АТО/ООС після перебування у зоні військового конфлікту, сучасні форми та методи стресостійкості та визначення ресурсів щодо виживання в умовах війни.

Наприкінці тренінгу було обговорено напрями роботи практичних психологів ДСНС щодо зміцнення психічного здоров'я учасників АТО/ООС. Нагадаємо, наразі практичні психологи ДСНС на базі НУЦЗУ відповідно до вимог карантину опановують навчальну програму з підвищення кваліфікації щодо психологічного супроводу учасників АТО/ООС. Протягом 10 днів 22 фахівці навчаються за програмою, розробленою науковцями соціально-психологічного факультету та навчально-науковою лабораторією екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру НУЦЗУ у 2019 році відповідно до вказівки МВС України.

Так, цього дня було проведено круглий стіл “Актуальні проблеми психологічного забезпечення професійної діяльності ДСНС України”, ознайомлення з науковими друкованими виданнями фахівців навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології та кафедри психології діяльності в особливих умовах.

24 вересня 2020 року на базі Національного університету цивільного захисту України завершилось навчання практичних психологів Державної служби України з надзвичайних ситуацій щодо надання психологічного супроводу учасників АТО/ООС.

Протягом навчання практичні психологи з різних регіонів нашої держави поглибили свій досвід щодо психологічної допомоги учасникам АТО/ООС після перебування у зоні військового конфлікту, засвоїли нові форми та методи психологічної діагностики та корекції, взявши участь у різноманітних тренінгах, проведених науковцями університету, а також обмінялись досвідом. Після завершення курсу підвищення кваліфікації кожний із учасників отримав відповідне свідоцтво.