Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Овсяннікова

Овсяннікова Яніна Олександрівна

Екстремальні психологи лабораторії провели соціально-психологічний тренінг для представників різних професій

17 лютого 2024 року начальник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру НУЦЗ України Яніна Овсяннікова та старший науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Валентин Кердивар за підтримки Благодійного фонду Сергія Притули «Центр готовності цивільних» провели спеціалізований соціально-психологічний тренінг «Мій ресурс – криза». У тренінгу взяли участь понад 30 представників різних професій.

Робота з постраждалими під час війни: психологи НУЦЗ України зустрілись з американським фахівцем з питань медико-психологічної реабілітації

29 серпня відбулася робоча зустріч фахівців Національного університету цивільного захисту України - начальника кафедри психології діяльності в особливих умовах соціально-психологічного факультету Наталії Оніщенко та начальника навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Яніни Овсяннікової - з доктором медицини Бенжаміном Стоттом (DAOM, Лос-Анджелес). Доктор Бенжаміном Стотт спеціалізується на впровадженні медичних підходів у процес реабілітації тих, хто переніс гострий стрес та потребує допомоги та підтримки.

Тривають тренінги, що проводять екстремальні психологи НУЦЗУ для рятувальників Харківщини

     Екстремальні психологи Національного університету цивільного захисту України на базі Центру впровадження психотренінгових технологій продовжують проводити тренінги для рятувальників, які виконують службові обов’язки в найнебезпечніших районах Харківщини та мають значне навантаження з ризиком для життя.

Психологи НУЦЗУ провели зустріч з керівником Управління психологічного забезпечення МВС Андрієм Костюком

      31 травня представники університету Олексій Косолапов та Яніна Овсяннікова провели робочу зустріч із  новопризначеним начальником управління психологічного забезпечення МВС Андрієм Костюком.

Екстремальні психологи НУЦЗУ розпочали проведення циклу тренінгів для рятувальників Харківщини

      18 травня екстремальні психологи Національного університету цивільного захисту України на базі Центру впровадження психотренінгових технологій розпочали проведення циклу тренінгів для рятувальників, які виконують службові обов’язки в найнебезпечніших районах Харківщини та мають значне навантаження з ризиком для життя.

Практичні психологи провели чергові тренінгові заняття для працівників екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

02 грудня 2022 року практичні психологи Національного університету цивільного захисту України провели чергові тренінгові заняття з надання психологічної допомоги для працівників екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Світ побачила колективна монографія «Актуальні дослідження в сучасній вітчизняній екстремальній та кризовій психології»

15 листопада 2022 року у Центрі науки, культури і мистецтва "Харківський Будинок учених" відбулася презентація 2 тому колективної монографії «Актуальні дослідження в сучасній вітчизняній екстремальній та кризовій психології».

Психологи лабораторії не залишають наодинці з війною харківську хвору малечу

Як відомо, науковці лабораторії, а саме - старший науковий співробітник Яніна Овсяннікова на постійній основі з початку війни росії проти України проводить інтерактивні заняття з дітьми, які хворі на онкологію. Заняття проводяться у приміщенні лікарні з дітьми різного віку.

Ці регулярні зустрічі психолога з дітьми допомагають їм у боротьбі із хворобою в умовах воєнного часу. У ході інтерактивних занять діти набувають навичок стабілізації свого психоемоційного стану, навчаються саморегуляції.

Екстремальні психологи опікуються психологічним здоров’ям маленьких харків’ян та їхніх батьків

08 липня 2022 року старший науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково - дослідного центру Національного університету цивільного захисту України Яніна Овсяннікова провела чергове інтерактивне заняття з онкохворими дітьми та їхніми батьками.

Екстремальні психологи провели комплексні навчально-тренінгові заняття для вимушених переселенців

07 липня 2022 року фахівці Національного університету цивільного захисту України провели комплексні навчально-тренінгові заняття з безпеки життя громадян в умовах воєнного стану. Учасниками заходів стали вимушені переселенці з областей Харкова.

Підписка на Овсяннікова