Екстремальні психологи лабораторії провели соціально-психологічний тренінг для представників різних професій

17 лютого 2024 року начальник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру НУЦЗ України Яніна Овсяннікова та старший науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Валентин Кердивар за підтримки Благодійного фонду Сергія Притули «Центр готовності цивільних» провели спеціалізований соціально-психологічний тренінг «Мій ресурс – криза». У тренінгу взяли участь понад 30 представників різних професій.

Представник лабораторії взяв участь у навчальному тренінгу щодо особливостей роботи з людьми, які постраждали від війни

З 01 по 03 листопада у м. Київ відбувся навчальний тренінг «Особливості роботи з людьми, які постраждали від війни». Захід було організовано відповідно до Програми розвитку ООН в Україні в межах проєкту «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Уряду Японії.

Науковці лабораторії вивчають досвід американських колег з посттравматичного супроводу ветеранів та військовослужбовців

25 жовтня 2023 року відбулась зустріч з британським фахівцем з травматичної психотерапії Менді Боствік (Mandy Bostwick) з теми: «Наукова та біологічна природа травми. Нейрофізіологічний, нейробіологічний та нейроендокринологічний підходи до діагностики та лікування ПТСР». Менді Боствік (Mandy Bostwick) – досвідчений лікар, консультант, лектор, професійний член Міжнародного товариства з вивчення травми та дисоціації (ISST-D) та Консорціуму з дослідження травматичного стресу (TSRC) Інституту Кінсі при Університеті Індіани, США.

Фахівці лабораторії взяли участь у Міжнародному форумі «Терапія горя. Війна та психологічне відновлення України»

19-20 жовтня 2023 року у м. Івано-Франківськ на базі Університету Короля Данила розпочав роботу Міжнародний форум «Терапія горя. Війна та психологічне відновлення України».
Під час форуму порушували питання щодо надання психологічної підтримки та допомоги людям, які переживають горе та втрату; проблем психологічного супроводу дружин/чоловіків загиблих фахівців сектору безпеки та оборони; дієвих алгоритмів та технік роботи з людиною, що перебуває у скорботі; створення програм виходу з війни не лише військового, а і його рідних, та й населення в цілому тощо.

Перелигіна Ліна Анатоліївна

Перелигіна Ліна Анатоліївна, провідний науковий співробітник

Освіта, науковий ступінь, вчене звання

• Харківський державний педагогічний інститут ім. Г.С. Сковороди, 1988, спеціальність «Біологія».
  • Кандидат біологічних наук за спеціальністю 03.00.13 - анатомія людини.
  • Доцент кафедри загальної психології та педагогіки
  • Доктор біологічних наук за спеціальністю 03.00.11 - гістологія, цитологія, ембріологія.

Співробітник навчально-наукової лабораторії представив НУЦЗ України на конференції закладів вищої освіти України

14-15 вересня 2023 року на базі Міжнародного гуманітарного університету (м. Одеса) за підтримки Президента Міжнародного гуманітарного університету академіка Сергія Кивалова та ректора університету Костянтина Громовенка відбулася Міжнародна науково-практична конференція “Психологія життєвого простору особистості в сучасних умовах кризи, глобалізація та трансформація суспільного життя”

Робота з постраждалими під час війни: психологи НУЦЗ України зустрілись з американським фахівцем з питань медико-психологічної реабілітації

29 серпня відбулася робоча зустріч фахівців Національного університету цивільного захисту України - начальника кафедри психології діяльності в особливих умовах соціально-психологічного факультету Наталії Оніщенко та начальника навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Яніни Овсяннікової - з доктором медицини Бенжаміном Стоттом (DAOM, Лос-Анджелес). Доктор Бенжаміном Стотт спеціалізується на впровадженні медичних підходів у процес реабілітації тих, хто переніс гострий стрес та потребує допомоги та підтримки.

Тривають тренінги, що проводять екстремальні психологи НУЦЗУ для рятувальників Харківщини

Екстремальні психологи Національного університету цивільного захисту України на базі Центру впровадження психотренінгових технологій продовжують проводити тренінги для рятувальників, які виконують службові обов’язки в найнебезпечніших районах Харківщини та мають значне навантаження з ризиком для життя.

Психологи НУЦЗУ провели зустріч з керівником Управління психологічного забезпечення МВС Андрієм Костюком

31 травня представники університету Олексій Косолапов та Яніна Овсяннікова провели робочу зустріч із  новопризначеним начальником управління психологічного забезпечення МВС Андрієм Костюком.

Екстремальні психологи НУЦЗУ напередодні Міжнародного дня захисту дітей провели інтерактив для дітлахів, які наразі мешкають у Харкові

31 травня напередодні Міжнародного дня захисту дітей фахівці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України провели для діточок, які наразі мешкають у Харкові, інтерактивне заняття щодо зняття емоційної напруги та активізації ресурсів в умовах воєнного стану, а також пригостили солодощами та побажали здійснення дитячих мрій під мирним небом.

Підписка на