Начальниця лабораторії стала учасницею Психологічного форуму Міністерства внутрішніх справ України

3-4 червня у Києві в межах форуму «Шлях відновлення та психологічної стійкості» зібрались провідні психологи Міністерства внутрішніх справ України для обговорення нагальних питань в системі сучасного психологічного забезпечення професійних контингентів в умовах війни. За підтримки Міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка та під керівництвом начальника Психологічної служби МВС України Андрія Костюка відбувся потужний науково-практичний захід, під час якого було презентовано основні досягнення та здобутки психологів за час повномасштабного вторгнення. У Форумі взяли участь громадські діячі, видатні українські вчені та практики, а також ветерани російсько-української війни.

Від НУЦЗ України у Форумі взяли участь начальник кафедри психології діяльності в особливих умовах Наталія Оніщенко, яка представила проєкт Національного університету цивільного захисту України щодо підготовки фахівців з екстремальної та кризової психології та психосоціальної реабілітації, а також начальник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології  науково-дослідного центру Яніна Овсяннікова, яка поділилась досвідом діяльності лабораторії під час війни.