вчена рада

Захисти дисертаційних досліджень

28 березня 2017 року у спеціалізованій вченій раді Національного університету цивільного захисту України відбулися успішні захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за спеціальністю 19.00.09 - «Психологія діяльності в особливих умовах». Так, успішно захистилась Кабанцева Анастасія Валеріївна з теми «Психодіагностика надійності професійної діяльності водіїв пасажирського автотранспорту».

Захисти дисертацій

21 жовтня 2016 року у спеціалізованій вченій раді Національного університету цивільного захисту України відбулися захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за спеціальністю «Психологія діяльності в особливих умовах».

Захисти дисертацій

3 червня 2016 року у спеціалізованій вченій раді Національного університету цивільного захисту України відбулися захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за спеціальністю «Психологія діяльності в особливих умовах».

В НУЦЗУ відбулися захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук

4 березня 2016 року у спеціалізованій вченій раді Національного університету цивільного захисту України відбулися захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за спеціальністю «Психологія діяльності в особливих умовах».

Захисти дисертацій

11 грудня 2015 р. у спеціалізованій вченій раді Національного університету цивільного захисту України відбулися захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за спеціальністю «Психологія діяльності в особливих умовах».

Захист дисертаційного дослідження

2 жовтня 2015 року успішно захистила дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук представник Національної академії Національної гвардії України Пенькова Наталія Євгенівна. Побажаємо Наталії Євгенівні успіхів у подальших наукових пошуках на благо університету та вітчизняної психологічної науки!

Матеріали щодо майбутніх захистів

Згідно до наказу № 758 Міністрества освіти і науки України від 14 липня 2015 року "Про оприлюднення дисертацій та відгуків офіційних опонентів" частково змінюється система захисту аспірантів та докторантів в Україні.

Ключові слова: 

Захисти дисертацій

26 червня 2015 року У стінах Національного універистету цивільного захисту України успішно пройшли засідання спеціалізованої вченої ради  з правом захисту кандидатських дисертацій зі спеціальності 19.00.09 - "Психологія діяльності в особливих умовах", на яких захистили результати своїх дисертаційних досліджень представники Національної академії Національної гвардії Украї

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук

24 квітня 2015 року у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.02, яка була створена наказом МОН України спеціально для цього захисту, успішно захистила дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України Наталія Оніщенко.

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук

24 квітня 2015 року успішно захистила дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України Наталія Оніщенко. Побажаємо Наталії Вікторівні успіхів у подальших наукових пошуках на благо університету та вітчизняної психологічної науки і триматимемо кулаки за те, щоб «новоспеченому» доктору якомога швидше ДАКнулося! докладніше >>

Сторінки