Співробітники лабораторії провели інтерактивний захід в підземній школі для маленьких харків’ян

До Міжнародного дня захисту дітей 31 травня екстремальні психологи та науковці Національного університету цивільного захисту України провели інтерактивний захід із першачками підземної школи Індустріального району міста Харкова. В ході заходу були реалізовані вправи для стабілізації психоемоційного стану дитини, різноманітні рухливі ігри для зняття м’язового напруження та техніки для підтримки ментального здоров’я дитини. Проведення такого тренінгу є досить важливим для дітей, які залишись в місті Харкові. Родзинкою заходу стало знайомство з майбутнім собакою-терапевтом на ім'я Річард, який миттєво завоював серця дітей і дозволив їм відчути себе у безпеці та забути про стресові фактори.

Зустріч з фахівцями університету стала особливою подією, яка залишила незабутні враження у всіх маленьких слухачів.