Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Робота з населенням

Психологи лабораторії опікуються психологічним здоров’ям харківської малечі

20 червня 2022 року науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України Яніна Овсяннікова провела чергові інтерактивні заняття з дітьми, що хворі на онкологію. Заняття були присвячені виявленню особистісних особливостей дітей, котрі допоможуть їм у боротьбі із хворобою в умовах воєнного часу. У ході інтерактивних занять діти отримали навички щодо стабілізації психоемоційного стану, саморегуляції.

Відесюжет про допомогу харків'янам психологом Світланою

Під час війни, як і в будь-якій надзвичайній ситуації, завжди є люди, яким потрібна допомога. Психологи ДСНС це розуміють, як ніхто. Світлана Лєбєдєва, яка віддала значну частину свого життя саме допомозі іншим, у скрутні часи військової агресії проти України надає допомогу мешканцям міста Харкова, яке протягом 100 діб, тобто кожний день російського вторгнення, обстрілюється російськими військами.

Психологиня разом із медійниками навідала своїх підопічних

01 червня 2022 р. фахівчиня навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України Світлана Лєбєдєва разом із журналісткою телеканалу ICTV Тетяною Доцяк відвідала харків’ян, якими опікується з початку війни. Це одинокі люди, інваліди, люди похилого віку, багатодітні родини. Турбується про них полковник Лєбєдєва майже щодня у вільний від роботи час.

Інтерактив для дітлахів, які наразі мешкають у Харкові

01 червня 2022 р. у Міжнародний день захисту дітей фахівці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України провели для діточок, які наразі мешкають у Харкові, інтерактивне заняття щодо зняття емоційної напруги та активізації ресурсів в умовах воєнного стану, а також пригостили солодощами та побажали здійснення дитячих мрій під мирним небом.

Психологи продовжують надавати психологічну допомогу онкохворим діткам

Цикл інтерактивних занять «Мої ресурси з онкохворими дітьми» триває. Яніна Овсяннікова, старший науковий співробітник навчально - наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України 12 травня 2022 р. провела чергові заняття з теми «Я і мій стресс». У ході занять діти отримали знання щодо різноманітних способів зниження стресових станів, які виникають під час проходження лікування у медичному закладі в умовах воєнного часу, оволоділи техніками дихання та зниження м’язового напруження організму.

Психологи НУЦЗУ вартують психологічне здоров’я харків’ян

Сьогодні, 03 травня 2022 р. і протягом 69 діб, у надскладний для нашої держави час фахівці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту, як і завжди, стоять на варті психологічного здоров’я наших харків’ян. Наразі психологічна підтримка, як ніколи, вкрай необхідна.

Психологи НУЦЗУ продовжують виконувати свої людські обов’язки в умовах воєнного стану

Сьогодні, як ніколи, жителі Харкова й області потребують психологічної підтримки та допомоги. Тож, науковці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту, як і завжди, стоять на варті їхнього психологічного здоров’я.

Інтерактивне заняття для вихованців Коротичанського ліцею Харківської області

31 березня 2022 р. старший науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України Яніна Овсяннікова на базі Коротичанського ліцею у Харківській області провела інтерактивне заняття «Зниження психоемоційного напруження в умовах воєнного часу».

Психологічна допомога вимушеним переселенцям і біженцям

З 07 березня 2022 р. триває робота центру “Простір Єднання”, створеного на волонтерських засадах старшим науковим співробітником навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України Діаною Похілько разом з практичним психологом Ганною Кибкало та педагогом Юлією Горюн. Головною метою простору є надання психологічної підтримки та допомоги вимушеним переселенцям і біженцям.

Перспективні напрями взаємодії між Харківською міською радою та НУЦЗУ у галузі безпеки життєдіяльності

25 лютого 2019 року Національний університет цивільного захисту України відвідала заступниця Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан. Метою її візиту стало ознайомлення із діяльністю щойно відкритого в університеті Центру впровадження психотренінгових технологій.

Підписка на Робота з населенням