Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Практика

У День захисту дітей науковим співробітником лабораторії проведено заняття щодо збереження ментального здоров'я школярів

1 червня у День захисту дітей до Національного університету цивільного захисту України та Черкаського інституту пожежної безпеки завітали  вихованці Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Сокіл». Понад 60 учнів міських шкіл з числа учасників Всеукраїнської військово- патріотичної гри «Сокіл» (Джура), а також представники Кропивнянського дитячого будинку відвідали безпековий захід, який організували для дітей фахівці та курсанти обох закладів вищої освіти. У форматі змагань школярі були поділені на команди і відвідали п’ять локацій.

Співробітники лабораторії провели інтерактивний захід в підземній школі для маленьких харків’ян

До Міжнародного дня захисту дітей 31 травня екстремальні психологи та науковці Національного університету цивільного захисту України провели інтерактивний захід із першачками підземної школи Індустріального району міста Харкова. В ході заходу були реалізовані вправи для стабілізації психоемоційного стану дитини, різноманітні рухливі ігри для зняття м’язового напруження та техніки для підтримки ментального здоров’я дитини.

Екстремальні психологи лабораторії провели соціально-психологічний тренінг для представників різних професій

17 лютого 2024 року начальник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру НУЦЗ України Яніна Овсяннікова та старший науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Валентин Кердивар за підтримки Благодійного фонду Сергія Притули «Центр готовності цивільних» провели спеціалізований соціально-психологічний тренінг «Мій ресурс – криза». У тренінгу взяли участь понад 30 представників різних професій.

Психологи лабораторії не залишають наодинці з війною харківську хвору малечу

Як відомо, науковці лабораторії, а саме - старший науковий співробітник Яніна Овсяннікова на постійній основі з початку війни росії проти України проводить інтерактивні заняття з дітьми, які хворі на онкологію. Заняття проводяться у приміщенні лікарні з дітьми різного віку.

Ці регулярні зустрічі психолога з дітьми допомагають їм у боротьбі із хворобою в умовах воєнного часу. У ході інтерактивних занять діти набувають навичок стабілізації свого психоемоційного стану, навчаються саморегуляції.

Продовжуються інтерактивні заняття для дітей з онкологічними захворюваннями

Триває цикл інтерактивних занять для дітей, які залишилися у Харкові в умовах воєнного часу, з онкологічними захворюваннями. Очолює цикл інтерактивних занять старший науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України Яніна Овсяннікова.

Фахівці лабораторії навчали волонтерів благодійної організації діям щодо виживання під час воєнного стану

28 липня 2022 р. фахівці Національного університету цивільного захисту України навчали безпеці в умовах воєнних дій волонтерів благодійної організації CodeIT4life. Навчальний тренінг відбувся у рамках інформаційних заходів з безпеки життя громадян, організованих за ініціативи Департаменту цивільного захисту Харківської обласної військової адміністрації і підтримки ГУ ДСНС України у Харківській області та Національного університету цивільного захисту України.

Екстремальні психологи опікуються психологічним здоров’ям маленьких харків’ян та їхніх батьків

08 липня 2022 року старший науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково - дослідного центру Національного університету цивільного захисту України Яніна Овсяннікова провела чергове інтерактивне заняття з онкохворими дітьми та їхніми батьками.

Екстремальні психологи провели комплексні навчально-тренінгові заняття для вимушених переселенців

07 липня 2022 року фахівці Національного університету цивільного захисту України провели комплексні навчально-тренінгові заняття з безпеки життя громадян в умовах воєнного стану. Учасниками заходів стали вимушені переселенці з областей Харкова.

Продовження виїзного соціально-психологічного тренінгу для військовослужбовців

Протягом червня-липня фахівці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України проводили виїзний спеціалізований авторський соціально-психологічний тренінг «Захистити та вижити» для військовослужбовців ЗСУ.

Головна мета тренінгу – зниження психоемоційної напруги в умовах виконання завдань за призначенням у ході ведення систематичних бойових дій. Тренінг був розроблений науковцями лабораторії з урахуванням умов воєнного часу.

Есктремальні психологи провели зустріч із вимушеними переселенцями

Сьогодні у надскладний для нашої держави час, як і завжди, фахівці Національного університету цивільного захисту України стоять на варті психологічного здоров’я харків’ян. Наразі психологічна підтримка, як ніколи, вкрай необхідна. І тим, які з перших днів війни залишаються у рідному місті, і тим, котрі щойно повернулися до рідних осель, і тим, які вимушено виїхали з власних домівок.

Підписка на Практика