Робота з постраждалими під час війни: психологи НУЦЗ України зустрілись з американським фахівцем з питань медико-психологічної реабілітації

29 серпня відбулася робоча зустріч фахівців Національного університету цивільного захисту України - начальника кафедри психології діяльності в особливих умовах соціально-психологічного факультету Наталії Оніщенко та начальника навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Яніни Овсяннікової - з доктором медицини Бенжаміном Стоттом (DAOM, Лос-Анджелес). Доктор Бенжаміном Стотт спеціалізується на впровадженні медичних підходів у процес реабілітації тих, хто переніс гострий стрес та потребує допомоги та підтримки. Наразі він працює в Україні та впроваджує свій авторський підхід в роботу з постраждалими під час війни.
В рамках двосторонньої робочої зустрічі були обговорені питання щодо спільних наукових та навчально-методичних проектів та програм щодо обміну досвідом в галузі психологічної, медичної та соціальної реабілітації. Також розглядались питання необхідності вдосконалення сучасної системи надання реабілітаційних послуг як фахівцям сектору безпеки і оборони, так і цивільному населенню, що постраждало від війни.