Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Наука

Світ побачила колективна монографія «Актуальні дослідження в сучасній вітчизняній екстремальній та кризовій психології»

15 листопада 2022 року у Центрі науки, культури і мистецтва "Харківський Будинок учених" відбулася презентація 2 тому колективної монографії «Актуальні дослідження в сучасній вітчизняній екстремальній та кризовій психології».

Спільна з фахівцями МНС Республіки Азербайджан монографія

Результатом спільних досліджень з колегами із Республіки Азербайджан стала монографія "Оцінка та прогноз професійної придатності рятувальників Служби Порятунку Особливого Ризику МНС Азербайджанської Республіки: психологічний аспект", яку світ побачив 2 червня 2022 року.

Засідання методичної ради закладів вищої освіти ДСНС

28 березня 2022 р. в онлайн режимі відбулось засідання методичної ради закладів вищої освіти ДСНС.

Захід було організовано за ініціативи начальника служби психологічного забезпечення ДСНС А.Сичевського.

Участь у «Тижні психології» в Черкаському інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗУ

26 квітня 2022 р. у Черкаському інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗУ розпочав роботу «Тиждень психології-2022». Цьогоріч захід відбувається дистанційно. Фахівці-практики та науковці в галузі психології з Черкас, Києва, Харкова, Кропивницького у своїх виступах розкриють особливості надання першої психологічної допомоги під час виникнення надзвичайних ситуацій, антистресового спілкування з дітьми в умовах воєнного часу, волонтерської діяльності в умовах захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Участь у онлайн-зустрічі працівників психологічних служб системи освіти та підрозділів ДСНС

29 квітня 2022 р. в рамках співпраці з Українським науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України та психологічною службою системи освіти та ДСНС відбулась онлайн-зустріч «Діяльність працівників психологічної служби системи освіти та підрозділів ДСНС щодо психологічного супроводу учасників освітнього процесу та надання психосоціальної допомоги населенню».  

Патенти

Наукові наробки фахівців Лабораторії визнані науковцями, про що є підтвердження у вигляді патентів. Тут зібрані всі патенти, авторами чи співавторами яких є фахівці Лабораторії.

Захист дисертації PhD начальницей Відділу організації медичної та психологічної допомоги МНС Азербайджанської Республіки

28 січня 2022 року в Національному університеті цивільного захисту України відбувся захист дисертації Софієвої Ханим Раміз кизи на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю «Психологія».

Відповідно до наказу МОН України «Про утворення спеціалізованих вчених рад для присудження ступеня доктора філософії» в університеті було створено спеціалізовану вчену раду ДФ 64.707.026 з правом прийняття до розгляду і проведення разового захисту дисертації та затверджено її склад:

Конференція екстремальних психологів, листопад 2013 р., день перший

У Національному університеті цивільного захисту України (м. Харків) 28-29 листопада 2013 року успішно пройшла міжнародна науково-практична конференція "Сучасний стан розвитку екстремальної та кризової психології".

Матеріали конференції опубліковані у 3-х томах збірки наукових праць "Проблеми екстремальної та кризової психології", яка є спеціалізованою з психологічних наук в Україні.

Кризова психологія (є pdf версія)

Кризова психологія: Навчальний посібник /За заг. ред. проф. О.В. Тімченка. – Х.:  НУЦЗУ, 2010. - 401 с.

ISBN 978-966-1664-72-1

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів (Лист МОН України від 08.06.10 № 1/11-4863)

Підписка на Наука