Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Спільна з фахівцями МНС Республіки Азербайджан монографія

Результатом спільних досліджень з колегами із Республіки Азербайджан стала монографія "Оцінка та прогноз професійної придатності рятувальників Служби Порятунку Особливого Ризику МНС Азербайджанської Республіки: психологічний аспект", яку світ побачив 2 червня 2022 року.

Монографія інтернаціонального колективу за заг. ред. Х.Р. Софієвої, О.В. Тімченка містить теоретично обґрунтовану та емпірично досліджену критеріальну основу психологічної оцінки професійної придатності рятувальників Служби Порятунку Особливого Ризику МНС Азербайджанської Республіки. В ній опрацьовано психологічні особливості довгострокового прогнозу професійної придатності рятувальників. Проведені процедури валідізації психодіагностичного інструментарію для професійно-психологічного відбору рятувальників з урахуванням мовного питання та культуральних особливостей громадян Азербайджанської Республіки.

Рекомедується для використання психологами Міністерства з надзвичайних ситуацій Азербайджанської Республіки та Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Монографія також буде корисною курсантам та студентам Національного університету цивільного захисту України, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та Академії МНС Азербайджанської Республіки.