персонал

Цокота Вікторія Ризванівна

У 2009 році закінчила Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» (спеціальність «психологія»).

Ключові слова: 

Фахівці лабораторії взяли участь у семінарі Френка Пьюселіка

Тренер-психолог Френк Пьюселік провів 28 березня 2015 року у місті Харкові унікальний семінар по роботі з посттравматичним стресовим розладом у ветеранів. Семінар розрахований на психологів, волонтерів, соціальних працівників, членів родин бійців і, звичайно ж, самих демобілізованих. Організатором семінару виступив благодійний фонд «Мир і порядок».

Професійне зростання

Для підвищення своєї професійної майстерності співробітники лабораторії регулярно беруть участь у різних навчаннях, що проходять як на території Харківської та інших областей України, так і за кордоном.

Ключові слова: 

Похілько Діана Сергіївна

Капітан служби цивільного захисту, старший науковий співробітник Лабораторії.

У 2008 році закінчила Університет цивільного захисту України з відзнакою за спеціальністю "Психологія".

Кандидат психологічних наук. Тема дисертації - "Особливості функціонування механізмів психологічного захисту у рятувальників в умовах екзистенціальної загрози".

Ключові слова: 

Момот Петро Андрійович

Науковий співробітник лабораторії, відділення впровадження психотренінгових технологій.

 

Має багатий досвід роботи з людьми, підготовки персоналу для правоохоронних органів України.

Очолює групу документування під час виїзду персоналу Лабораторії на надзвичайні ситуації.

Сфера наукових інтересів:

Ключові слова: 

Овсяннікова Яніна Олександрівна

Старший науковий співробітник Лабораторії, майор служби цивільного захисту.

У 2006 році закінчила з відзнакою Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю "Психологія".

Ключові слова: 

Оніщенко Наталія Вікторівна

Майор служби цивільного захисту. Провідний науковий співробітник лабораторії, сектор наукових досліджень.

У 2002 році закінчила Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Практична психологія». Працювала на посадах викладача, а потім доцента кафедри загальної психології та педагогіки Харківського національного університету внутрішніх справ.

Ключові слова: 

Лєбєдєва Світлана Юріївна

 

Начальник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології - кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник. Тема дисертаційного дослідження - "Психологічне забезпечення професійної діяльності і функціональної надійності фахівців снайперських груп спеціальних підрозділів МВС України".

Ключові слова: 

Тімченко Олександр Володимирович

Засновник науково-дослідної лабораторії, доктор психологічних наук, професор. Тема кандидатської дисертації - "Проблема психологічної готовності військового фахівця до екстреної дії в стані емоційного стресу", тема докторської дисертації - "Професійний стрес працівників органів внутрішніх справ України (концептуалізація, прогнозування, діагностика та корекція)".

Ключові слова: 

Христенко Віталий Євгенович

Провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології. Кандидат психологічних наук, доцент. Тема кандидатської дисертації - "Моделювання психологічних детермінант поведінки жертв сексуальних злочинів".

Вчений секретар спеціалізованої вченої ради з правом захисту кандидатських дисертацій за спеціальністю 19.00.09 - "Психологія діяльності в особливих умовах".

Ключові слова: 

Сторінки