наука

Корисні посилання

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про вищу освіту" - джерело (відкриється у новому вікні)

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про наукову і науково-технічну діяльність" - джерело (відкриється у новому вікні)

Ключові слова: 

Захист дисертаційного дослідження

2 жовтня 2015 року успішно захистила дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук представник Національної академії Національної гвардії України Пенькова Наталія Євгенівна. Побажаємо Наталії Євгенівні успіхів у подальших наукових пошуках на благо університету та вітчизняної психологічної науки!

Захисти дисертацій

26 червня 2015 року У стінах Національного універистету цивільного захисту України успішно пройшли засідання спеціалізованої вченої ради  з правом захисту кандидатських дисертацій зі спеціальності 19.00.09 - "Психологія діяльності в особливих умовах", на яких захистили результати своїх дисертаційних досліджень представники Національної академії Національної гвардії Украї

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук

24 квітня 2015 року успішно захистила дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України Наталія Оніщенко. Побажаємо Наталії Вікторівні успіхів у подальших наукових пошуках на благо університету та вітчизняної психологічної науки і триматимемо кулаки за те, щоб «новоспеченому» доктору якомога швидше ДАКнулося! докладніше >>

Виступ Тімченка О.В. на круглому столі у ДСНС України

12 вересня 2014 р. з метою підвищення ефективності заходів, які спрямовані на психологічну допомогу внутрішньо переміщеним особам, у ДСНС України відбувся круглий стіл за участі керівництва Державної служби України з надзвичайних ситуацій, психологів ДСНС України, представників Адміністрації Президента України, центральних органів виконавчої влади, науковців та волонтерів.

Ключові слова: 

Вчена рада

У нашому Університеті працює спеціалізована вчена рада К 64.707.02 з правом захисту кандидатських дисертацій зі спеціальності 19.00.09 - "Психологія діяльності в особливих умовах". На сьогодні діяльність ради подовжена до 31.12.2019 року. Голова спеціалізованої вченої ради - доктор психологічних наук, професор Балабанова Л.М., вчений секретар - кандидат психологічних наук, доцент Христенко В.Є.

Наука

У нашому Університеті успішно працює спеціалізована вчена рада із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук зі спеціальності 19.00.09 - "Психологія діяльності в особливих умовах".

Ми регулярно приймаємо участь у різноманітних наукових і науково-практичних конференціях, які проводяться на теренах України та інших держав.

Ключові слова: 

Про лабораторію

Науково-дослідна лабораторія екстремальної та кризової психології (НДЛ ЕКП) створена у 2006 році на базі провідного навчального закладу системи ДСНС України - Національного університету цивільного захисту України (НУЦЗУ) (наказ МНС №379 від 20 червня 2006 р.).

 

Також можна переглянути