Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Лєбєдєва

Лєбєбдєва Світлана Юріївна

Світ побачила колективна монографія «Актуальні дослідження в сучасній вітчизняній екстремальній та кризовій психології»

15 листопада 2022 року у Центрі науки, культури і мистецтва "Харківський Будинок учених" відбулася презентація 2 тому колективної монографії «Актуальні дослідження в сучасній вітчизняній екстремальній та кризовій психології».

Новонабутий досвід в Ізраїльському центрі травми та стійкості буде адаптованим до реалій сьогодення в нашій державі

Нагадаємо, що 24-28 липня 2022 року в Ізраїльському центрі травми та стійкості NATAL пройшли курс навчання 27 українських фахівців із психічного здоров’я різних міністерств і відомств нашої держави. Серед них - провідний науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України Світлана Лєбєдєва.

Психологиня НУЦЗУ представила ДСНС на міжнародному навчальному тренінгу з психологічної стійкості під час воєнного стану

24-28 липня 2022 року провідний науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України Світлана Лєбєдєва стала учасницею міжнародного навчального курсу «Криза та зростання: психічне здоров’я та допомога тим, які пережили травми», що відбувся в Ізраїльському центрі травми та стійкості NATAL. Навчання було організоване на підставі домовленостей між першими леді України та Ізраїлю Оленою Зеленською та Міхаль Герцог.

Продовження виїзного соціально-психологічного тренінгу для військовослужбовців

Протягом червня-липня фахівці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України проводили виїзний спеціалізований авторський соціально-психологічний тренінг «Захистити та вижити» для військовослужбовців ЗСУ.

Головна мета тренінгу – зниження психоемоційної напруги в умовах виконання завдань за призначенням у ході ведення систематичних бойових дій. Тренінг був розроблений науковцями лабораторії з урахуванням умов воєнного часу.

Відесюжет про допомогу харків'янам психологом Світланою

Під час війни, як і в будь-якій надзвичайній ситуації, завжди є люди, яким потрібна допомога. Психологи ДСНС це розуміють, як ніхто. Світлана Лєбєдєва, яка віддала значну частину свого життя саме допомозі іншим, у скрутні часи військової агресії проти України надає допомогу мешканцям міста Харкова, яке протягом 100 діб, тобто кожний день російського вторгнення, обстрілюється російськими військами.

Спільна з фахівцями МНС Республіки Азербайджан монографія

Результатом спільних досліджень з колегами із Республіки Азербайджан стала монографія "Оцінка та прогноз професійної придатності рятувальників Служби Порятунку Особливого Ризику МНС Азербайджанської Республіки: психологічний аспект", яку світ побачив 2 червня 2022 року.

Психологиня разом із медійниками навідала своїх підопічних

01 червня 2022 р. фахівчиня навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України Світлана Лєбєдєва разом із журналісткою телеканалу ICTV Тетяною Доцяк відвідала харків’ян, якими опікується з початку війни. Це одинокі люди, інваліди, люди похилого віку, багатодітні родини. Турбується про них полковник Лєбєдєва майже щодня у вільний від роботи час.

Інтерактив для дітлахів, які наразі мешкають у Харкові

01 червня 2022 р. у Міжнародний день захисту дітей фахівці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України провели для діточок, які наразі мешкають у Харкові, інтерактивне заняття щодо зняття емоційної напруги та активізації ресурсів в умовах воєнного стану, а також пригостили солодощами та побажали здійснення дитячих мрій під мирним небом.

Виїзний авторський тренінг з військовослужбовцями ЗСУ

06 травня 2022 р. фахівці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України та сектору психологічного забезпечення провели виїзний спеціалізований авторський соціально-психологічний тренінг «Захистити та вижити» для військовослужбовців ЗСУ.

Психологи НУЦЗУ вартують психологічне здоров’я харків’ян

Сьогодні, 03 травня 2022 р. і протягом 69 діб, у надскладний для нашої держави час фахівці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту, як і завжди, стоять на варті психологічного здоров’я наших харків’ян. Наразі психологічна підтримка, як ніколи, вкрай необхідна.

Підписка на Лєбєдєва