Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Світ побачила колективна монографія «Актуальні дослідження в сучасній вітчизняній екстремальній та кризовій психології»

15 листопада 2022 року у Центрі науки, культури і мистецтва "Харківський Будинок учених" відбулася презентація 2 тому колективної монографії «Актуальні дослідження в сучасній вітчизняній екстремальній та кризовій психології».

Авторами наукового видання від Національного університету цивільного захисту України стали: ректор, доктор наук з державного управління, професор Володимир Садковий, доктор психологічних наук, професор Олександр Тімченко, доктор психологічних наук, професор Любов Балабанова, доктор біологічних наук, професор Ліна Перелигіна, кандидати психологічних наук, старші наукові співробітники Світлана Лєбєдєва, Яніна Овсяннікова та Діана Похілько, а також провідні науковці у галузі екстремальної та кризової психології України.

  

  

На заході були присутніми директор Департаменту цивільного захисту Харківської обласної військової адміністрації Іван Сокол, начальник ГУ ДСНС України у Харківській області Олександр Волобуєв, директор Благодійного фонду «Харків з тобою» Олена Рафе-Бекетова, проректор з наукової роботи Національного університету цивільного захисту України Володимир Андронов, представники вишів Харкова та громадськості.

Колективна монографія присвячена сучасним проблемам психологічної допомоги, підтримки та реабілітації професійних контингентів сектору безпеки і оборони України. Презентував наукове видання головний науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру університету, доктор психологічних наук, професор Олександр Тімченко.

Найкращим свідченням того, що наша держава непереможна і сповнена віри й потенціалу перемоги над ворогом є те, що монографія видана за підтримки Благодійної організації «Благодійний фонд «Харків з тобою» у незламному Харкові. Так, видання є своєрідною скарбницею провідних науковців нашої держави, де зібрано передові інноваційні дослідження щодо проблем екстремальної та кризової психології.

Незважаючи на складні умови воєнного часу, колектив навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології продовжує свою як практичну, так і наукову діяльність.