Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Наука

Фахівці лабораторії взяли участь у Міжнародному форумі «Терапія горя. Війна та психологічне відновлення України»

19-20 жовтня 2023 року у м. Івано-Франківськ на базі Університету Короля Данила розпочав роботу Міжнародний форум «Терапія горя. Війна та психологічне відновлення України».
Під час форуму порушували питання щодо надання психологічної підтримки та допомоги людям, які переживають горе та втрату; проблем психологічного супроводу дружин/чоловіків загиблих фахівців сектору безпеки та оборони; дієвих алгоритмів та технік роботи з людиною, що перебуває у скорботі; створення програм виходу з війни не лише військового, а і його рідних, та й населення в цілому тощо.

Співробітник навчально-наукової лабораторії представив НУЦЗ України на конференції закладів вищої освіти України

14-15 вересня 2023 року на базі Міжнародного гуманітарного університету (м. Одеса) за підтримки Президента Міжнародного гуманітарного університету академіка Сергія Кивалова та ректора університету Костянтина Громовенка відбулася Міжнародна науково-практична конференція “Психологія життєвого простору особистості в сучасних умовах кризи, глобалізація та трансформація суспільного життя”

В НУЦЗУ розпочато підготовку та видання серії наукових, науково-методичних та методичних видань з проблем психологічної допомоги, підтримки та реабілітації професійних контингентів сектору безпеки і оборони України

Навчально-наукова лабораторія екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України розпочала підготовку та видання серії наукових, науково-методичних та методичних видань з проблем психологічної допомоги, підтримки та реабілітації професійних контингентів сектору безпеки та оборони України

Світ побачила колективна монографія «Актуальні дослідження в сучасній вітчизняній екстремальній та кризовій психології»

15 листопада 2022 року у Центрі науки, культури і мистецтва "Харківський Будинок учених" відбулася презентація 2 тому колективної монографії «Актуальні дослідження в сучасній вітчизняній екстремальній та кризовій психології».

Спільна з фахівцями МНС Республіки Азербайджан монографія

Результатом спільних досліджень з колегами із Республіки Азербайджан стала монографія "Оцінка та прогноз професійної придатності рятувальників Служби Порятунку Особливого Ризику МНС Азербайджанської Республіки: психологічний аспект", яку світ побачив 2 червня 2022 року.

Засідання методичної ради закладів вищої освіти ДСНС

28 березня 2022 р. в онлайн режимі відбулось засідання методичної ради закладів вищої освіти ДСНС.

Захід було організовано за ініціативи начальника служби психологічного забезпечення ДСНС А.Сичевського.

Участь у «Тижні психології» в Черкаському інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗУ

26 квітня 2022 р. у Черкаському інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗУ розпочав роботу «Тиждень психології-2022». Цьогоріч захід відбувається дистанційно. Фахівці-практики та науковці в галузі психології з Черкас, Києва, Харкова, Кропивницького у своїх виступах розкриють особливості надання першої психологічної допомоги під час виникнення надзвичайних ситуацій, антистресового спілкування з дітьми в умовах воєнного часу, волонтерської діяльності в умовах захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Участь у онлайн-зустрічі працівників психологічних служб системи освіти та підрозділів ДСНС

29 квітня 2022 р. в рамках співпраці з Українським науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України та психологічною службою системи освіти та ДСНС відбулась онлайн-зустріч «Діяльність працівників психологічної служби системи освіти та підрозділів ДСНС щодо психологічного супроводу учасників освітнього процесу та надання психосоціальної допомоги населенню».  

Патенти

Наукові наробки фахівців Лабораторії визнані науковцями, про що є підтвердження у вигляді патентів. Тут зібрані всі патенти, авторами чи співавторами яких є фахівці Лабораторії.

Захист дисертації PhD начальницей Відділу організації медичної та психологічної допомоги МНС Азербайджанської Республіки

28 січня 2022 року в Національному університеті цивільного захисту України відбувся захист дисертації Софієвої Ханим Раміз кизи на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю «Психологія».

Відповідно до наказу МОН України «Про утворення спеціалізованих вчених рад для присудження ступеня доктора філософії» в університеті було створено спеціалізовану вчену раду ДФ 64.707.026 з правом прийняття до розгляду і проведення разового захисту дисертації та затверджено її склад:

Підписка на Наука