Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Тімченко

Тімченко Олександр Володимирович

Фахівці лабораторії взяли участь у Міжнародному форумі «Терапія горя. Війна та психологічне відновлення України»

19-20 жовтня 2023 року у м. Івано-Франківськ на базі Університету Короля Данила розпочав роботу Міжнародний форум «Терапія горя. Війна та психологічне відновлення України».
Під час форуму порушували питання щодо надання психологічної підтримки та допомоги людям, які переживають горе та втрату; проблем психологічного супроводу дружин/чоловіків загиблих фахівців сектору безпеки та оборони; дієвих алгоритмів та технік роботи з людиною, що перебуває у скорботі; створення програм виходу з війни не лише військового, а і його рідних, та й населення в цілому тощо.

Співробітник навчально-наукової лабораторії представив НУЦЗ України на конференції закладів вищої освіти України

14-15 вересня 2023 року на базі Міжнародного гуманітарного університету (м. Одеса) за підтримки Президента Міжнародного гуманітарного університету академіка Сергія Кивалова та ректора університету Костянтина Громовенка відбулася Міжнародна науково-практична конференція “Психологія життєвого простору особистості в сучасних умовах кризи, глобалізація та трансформація суспільного життя”

Світ побачила колективна монографія «Актуальні дослідження в сучасній вітчизняній екстремальній та кризовій психології»

15 листопада 2022 року у Центрі науки, культури і мистецтва "Харківський Будинок учених" відбулася презентація 2 тому колективної монографії «Актуальні дослідження в сучасній вітчизняній екстремальній та кризовій психології».

Спільна з фахівцями МНС Республіки Азербайджан монографія

Результатом спільних досліджень з колегами із Республіки Азербайджан стала монографія "Оцінка та прогноз професійної придатності рятувальників Служби Порятунку Особливого Ризику МНС Азербайджанської Республіки: психологічний аспект", яку світ побачив 2 червня 2022 року.

Обмін досвідом у Німеччині

Протягом 2008-2009 років на запрошення ректора Донецького юридичного інституту полковника міліції В.М. Безчастного, за підтримки благодійного фонду ім. Г.Зайделя, начальник лабораторії доктор психологічних наук, професор Олександр Володимирович Тімченко, пройшов повний курс спеціальної психологічної підготовки в інституті підвищення кваліфікації поліції Баварії.

Професора Тімченка О.В заохочено державною нагородою

4 березня 2021 року у Залі Колегії ДСНС Голова Служби Микола Чечоткін вручив особовому складу державні нагороди. Він наголосив, що керівництво країни високо цінує працю багатотисячного колективу і не залишає без уваги тих, хто боронить державу від надзвичайних подій. Про це повідомляє офіційний сайт Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Українські та кубинські психологи навели мости дружби

14-24 грудня 2014 року науковці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України перебували з дружнім візитом на Острові Свободи – Кубі.

В гостях у білоруських друзів

У період з 31 жовтня по 2 листопада 2012 року на базі Державної установи освіти «Командно-інженерний інститут» МНС Республіки Білорусь були проведені перші навчально-методичні збори психологів МНС Республіки Білорусь.

Успішний захист на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук

22 вересня 2020 року у спеціалізованій вченій раді Національного університету цивільного захисту України відбувся захист дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук за спеціальністю «Психологія діяльності в особливих умовах» Широбокова Юрія Миколайовича. Тема дисертації - "Психологія військового полону".

Захист докторської дисертації

23 вересня 2020 року у спеціалізованій вченій раді Національного університету цивільного захисту України відповідно до карантинних вимог відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук за спеціальністю «Психологія діяльності в особливих умовах».

Так, успішно захистився Миронець Сергій Миколайович, завідувач кафедри психології Київського національного торговельно-економічного університету, з теми «Психологія діяльності міжнародних гуманітарних місій».

Підписка на Тімченко