Перейти до основного вмісту
ndlecp@nuczu.edu.ua +38 057 7005682

Інтерактив для дітлахів, які наразі мешкають у Харкові

01 червня 2022 р. у Міжнародний день захисту дітей фахівці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України провели для діточок, які наразі мешкають у Харкові, інтерактивне заняття щодо зняття емоційної напруги та активізації ресурсів в умовах воєнного стану, а також пригостили солодощами та побажали здійснення дитячих мрій під мирним небом.

У надскладний для нашої держави час стреси найбільш важко переносяться дітьми, тому екстремальним психологам лабораторії Яніні Овсянніковій та Світлані Лєбєдєвій під час проведення тренінгу «Мої ресурси» довелось вчити малечу самостійно визначати свій емоційний стан та правильно реагувати на стресову ситуацію. Учасниками тренінгу стали діти співробітників університету. 

Цей захід потрапив до уваги журналістів загальнонаціонального каналу ICTV. 

У ході занять малеча також отримала знання щодо різноманітних способів зниження стресових станів, з якими їм довелось зіткнутись під час воєнних дій та опанувала техніки дихання та зниження м’язового напруження організму.