Лєбєдєва

Успішний захист дисертації

24 березня 2021 року здобувач навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України Тетяна Кучерява успішно захистила дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук зі спеціальності 19.00.09 – «Психологія діяльності в особливих умовах».

Психологи НУЦЗУ обмінялися досвідом з іноземними колегами

7 грудня 2016 року на базі ГУ ДСНС України у Запорізькій області фахівці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології взяли активну участь у спеціальних заняттях «Психосоціальна підтримка та забезпечення психічного здоров’я в умовах надзвичайної ситуації», які були організовані і проведені Агентством США з міжнародного розвитку - US Agency for International Development спільно з Міжнародним медичним корпусом - International Medical Corps.

Психологи НУЦЗУ підвищують свій професійний рівень

10-14 травня 2016 р. вперше в Україні за підтримки Американської Асоціації Географів та Державного Департаменту США на базі Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна був проведений тренінг-семінар «Secondary Cities Workshop», який є першим етапом реалізації спільного міжнародного проекту з підвищення готовності населення до дій в надзвичайних ситуаціях в умовах великого міста, з акцентом на вразливі групи населення, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та людей з обмеженими можливостями. 

Ключові слова: 

«Психологія і безпека ЄВРО-2012» у Києві

Тренінгом у столиці України - м.Києві завершено повний цикл спеціально розробленого Лабораторією соціально-психологічного тренінгу«Психологія та безпека Євро-2012», який був проведений в усіх українських містах, що приймають "ЄВРО-2012".

У тренінгу (15-16 квітня 2012 р.), який проводили Світлана Лєбєдєва та Ігор Поляков, прийняли участь 30 осіб: психологи МВС України, МНС, внутрішніх військ та представники волонтерського руху.

Психологи внутрішніх військ ділилися своїм досвідом роботи під час забезпечення громадського порядку.

«Психологія і безпека ЄВРО-2012» у Львові

19-20 квітня на базі ГУ МНС України у Львівській області фахівцями науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України було проведено соціально-психологічний тренінг «Психологія і безпеки Євро-2012».

«Психологія і безпека ЄВРО-2012» у Донецьку

На людей накидається сітка. Завдання створити паніку. Тільки так, впевнені психологи, міліціонери зможуть глибше зрозуміти суть натовпу. Дитячі забавки мають на меті серйозні результати. Розпізнати серед вболівальників неадекватного, перешкодити масовим заворушенням і ввічливо зустріти гостей Євро.

«Психологія і безпека ЄВРО-2012» у Харкові

Світлана Лєбєдєва та Ігор Поляков провели СПТ із представниками внутрішніх військ та ЗМІ. Учасниками тренінгу стали заступники командирів з виховної роботи підрозділів внутрішніх військ МВС України та психологи Академії внутрішніх військ. Тренінгові вправи були направлені на: ідентифікацію себе з Євро-2012, інтеркультурну комунікацію та толерантність під час проведення масових заходів; сприйняття себе і зовнішнього світу; психологію групи та натовпу; упередження хуліганських дій та паніки.

Лєбєдєва Світлана Юріївна

Начальник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології, полковник служби цивільного захисту.

Закінчила Національний університет внутрішніх справ України, спеціальність «Психолог ОВС».

Ключові слова: 

Психокорекційний тренінг «АНТИСТРЕС» як засіб підтримки професійного довголіття психолога МНС України

Розглядається проблема підтримки професійного довголіття представників "помогаючих" професій, і, особливо, психологів, які надають екстрену психологічну допомогу постраждалим внаслідок надзвичайних ситуацій, їх родичам та близьким.

Ключові слова: 

Сторінки