Оніщенко

Фахівці ННЛ у телепрограмі "Точка зору"

11 грудня 2020 року відбувся ефір програми “Точка зору” на телеканалі Р-1. Цього разу гостем програми стала провідний науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України підполковник служби цивільного захисту Наталія Оніщенко. Ведуча Анна Почапська та представниця університету обговорили питання щодо умов виникнення паніки серед населення під час надзвичайної ситуації, в тому числі — у сьогоднішніх умовах пандемії.

Участь у фіналі Х Регіонального конкурсу наукових робіт молодих учених «Гендерна політика очима української молоді»

Починаючи з 2007 року, у Харківській області вже стало традицією проведення регіонального наукового конкурсу, метою якого є активізація науково-дослідної роботи молоді щодо вивчення та розповсюдження кращого досвіду забезпечення рівних можливостей жінок і чоловіків. Це, у свою чергу, має сприяти комплексному впровадженню принципу гендерної рівності в державноуправлінську практику, а також визначенню шляхів спрямування розвитку вітчизняної освіти на системне дотримання гендерно збалансованого підходу з урахуванням світових демократичних засад.

Екстрена психологічна допомога постраждалим в умовах надзвичайної ситуації: теоретичні та прикладні аспекти

Оніщенко Н. В. Екстрена психологічна допомога постраждалим в умовах надзвичайної ситуації: теоретичні та прикладні аспекти : монографія. – 2014. –584 с.

Харків «Право», 2014           УДК 364.62.’36’      ББК 88     О-58

Друкується за рішенням Вченої ради  Національного університету цивільного захисту України Протокол від 20.01.2014 № 5

Ключові слова: 

Приєднання до лав фахівців вищого гатунку

Вітаємо Наталію Оніщенко з отриманням диплома доктора психологічних наук! 24 квітня 2015 року вона успішно захистила дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук зі спеціальності 19.00.09 - "Психологія діяльності в особливих умовах".

Бажаємо натхнення в наукових пошуках!

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук

24 квітня 2015 року у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.02, яка була створена наказом МОН України спеціально для цього захисту, успішно захистила дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України Наталія Оніщенко.

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук

24 квітня 2015 року успішно захистила дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України Наталія Оніщенко. Побажаємо Наталії Вікторівні успіхів у подальших наукових пошуках на благо університету та вітчизняної психологічної науки і триматимемо кулаки за те, щоб «новоспеченому» доктору якомога швидше ДАКнулося! докладніше >>

Психологи підвищують свій професійний рівень

Провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології кандидат психологічних наук Наталія Вікторівна Оніщенко прийняла участь у спеціалізованому навчальному семінарі «А-В-С психологічної допомоги потерпілим в зоні бойових дій та їх рідним», який пройшов 19-21 вересня 2014 року у Львові, в приміщеннях філософсько-богослофського факультету Українського Католицького Університету.

Оніщенко Наталія Вікторівна

Начальник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології.

У 2002 році закінчила Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Практична психологія». Працювала на посадах викладача, а потім доцента кафедри загальної психології та педагогіки Харківського національного університету внутрішніх справ.

Ключові слова: 

Участие в международном конгрессе в Москве

С 18 по 23 ноября 2013 г. в Москве прошел международный конгресс «Методология психологической поддержки пострадавших в чрезвычайных ситуациях». Организаторами данного мероприятия стали МЧС России при поддержке Международной организации гражданской обороны (ICDO).

Ключові слова: 

Сторінки